Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Konvikt
By: Beny

Konvikt

11.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Univerzitní 3 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Olomouc - Centrum, 77200
Telefon:+420-585-631-190
WWW:http://www.konvikt-olomouc.cz
email:gastrokom@centrum.cz


Cafe Restaurant Konvikt se nachází v prostorách Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci. V letních měsících je v provozu venkovní posezení v klidném zákoutí nádvoří s výhledem na zeleň parku.

Restaurace se prezentuje jídelním lístkem, kde se snoubí staré s novým, recepty našich předků jsou přizpůsobeny současnému trendu. Samozřejmostí jsou i tradiční oblíbené gastronomické dny s různou tématikou. (Ofic. text)

Otevírací doba:

Po- Čt, So: 10:00 - 22:00

Pá: 10:00 - 23:00

Ne: 11:00 - 20:00

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

checo.chico Hodnocení 1.00

checo.chico
3. srpen 2010 | 19:45

Konvikt Olomouc - nedoporučuju. Příšerné! Měli jsme tam svatbu a Pan majitel si v den naší svatby odjel na dovolenou a ani nám to neřekl, nic nefungovalo. Na 55 lidí byly tři servírky, které jen ploužily.. Když jsme se po obřadu s manželem fotili, poslali jsme hosty na místo hostiny, kde pro ně mělo být přichystané občerstvení před obědem... nebylo, nechali nám hosty hladové.

Oběd byl zpožděný o hodinu, servírovali stylem, že jeden stůl měl snědeno a druhý ještě nedostal.

Po obědě jsme měli nakrojit dort, o který jsem si musela třikrát říct, aby ho donesli, po nakrojení ho měl rozkrájet vrchní a servírky roznášet a podávat kávu. Nikdo dort dokrájet nepřišel, a roznášet taky ne. Krájela jsem já, roznášely družičky. Kávu nedostal nikdo (ač jsme ji měli předplacenou), moje maminka ji chodila po dvou objednávat na bar a roznášela ji sama.

špinavé talíře po dortu byly na stolech ještě tři hodiny poté. Dort do lednice taky zpátky neuklidili, ačkoliv jsem je prosila. Nakonec jsem si ho do lednice odnesla sama.

Novomanželský tanec jsme měli na flash disku do nějaké jejich aparatury v atriu, kterou ale nikdo z obsluhy neuměl pustit na flash, nakonec nám ji pustila kapela přes jejich aparaturu. Být to ale na konviktu svatebního sóla bychom se nedočkali.

V polovině večera došel jeden druh alkoholu. Čekali jsme hodinu a půl , než zase byl.

Měla jsem koupenou čokoládovou fontánu s pravou belgickou čokoládou, ale pan šéf ji zamknul někam do skaldu a servírky od něj neměly klíče.

Volali jsem panu šéfovi, a ten na nás byl ještě nepříjemnej. A tvrdil, že je tam profesionální personál, a i když on tam není, zvládnou to bez něj. Dvě děvčata se nám přiznala, že jsou brigádnice a nikdy na svatbě neobsluhovala. Třetí byla sice servírka, ale bez praxe.

Od půlnoci nás začali vyhazovat. Přitom jsme byli domluvení, že budou nalívat tak dlouho dokud budeme pít.

Ráno jsme volali panu majiteli, že mu nezaplatíme plnou cenu, že nic nebylo podle domluvy. Chtěli jsme 25% slevu. Nabídl nám 5% a sprostě vynadal mému manželovi, že je neseriózní hulvát. A obvinil nás, že se nám nechce platit, protože na to nemáme. A že pokud mu nezaplatíme do 12. 00 dá nás ke svému právníkovi a bude nás tahat po soudech. O peníze vůbec nešlo. Měli jsme nachystáno víc, než bylo nakonec třeba. Zaplatili jsme mu jak chtěl, protože jsme slušní lidé. Nikomu ale nedoporučuju cokoliv v konviktu pořádat. Horší servis jsem nezažila ani ve 4. cenové na vesnici.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou

Bydlení v novostavbě? Nejširší nabídka nového bydlení na PrahaNovostavby.cz!


Pivní info