Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Black Stuff
By: Beny

Black Stuff

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:1. máje 19 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Olomouc - Centrum, 77900
Telefon:+420-774-697-909
WWW:http://www.blackstuff.cz
email:info@blackstuff.cz


The Black Stuff Irish Pub Olomouc byla otevřena v červnu 2003. Interiér je inspirován irskými hospůdkami, které jsou proslulé svou útulnou, téměř až domáckou atmosférou. S přáteli můžete posedět u cihlového baru, relaxovat u krbu, nebo si číst v útulné kožené sedačce.Design baru je v tzv. „old fashion style“, kombinace starých dřevěných trámů (původní strop v přední části), cihel, kamenu.

Posaďte se a vychutnejte si některý ze 7 točených pivních speciálů Guinness – Irsko, Strongbow (cider) - Anglie, Heineken Extra Cold – Holandsko, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe Bruin – Belgie, Staropramen Ležák – Česká Republika.

Nebo raději preferujete whisky? Kolekce whisk(e)y v Black Stuff Irish Pub nabízí v současné době 130 druhů, ale naše sbírka se neustále rozšiřuje. V nabídce najdete samozřejmě irské whiskey, ale hlavně široký výběr skotských single malts ze všech oblastí, US whisk(e)y a bourbony, ale také v současné době velice populární japonské whisky.

Nejste fanoušky piva ani whisk(e)y? Možná Vás můžeme oslovit naší nabídkou ostatních destilátů z celého světa. V naší sbírce najdete více než 45 druhů rumu od více než 30 producentů, 100% agave tequily, pečlivě sestavený výběr cognaců, který najdete ve velkém humidoru u baru nebo třeba 40 druhů vodek.

Pro návštěvníky baru je k dispizici ojedinělá barová knihovna s odbornými publikacemi o světě destilátů. Další aktivitou jsou pravidelné měsiční programy s akcemi (degustace, theme nights, brands promotion). Wi-Fi zdarma, letní zahrádka ve foyer domu ze 16. století, nekuřácký salonek, spotovní přenosy.... to vše směřuje k jednomu našemu cili – 100% spokojenost zákazníka.(Ofic. text)

V podniku se točí - Guinness Stout - Hoegaarden White  - Leffe Bruin  - Staropramen 12° - Stella Artois .

Kategorie - Hostince

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info