Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Rychta na Račánku
By: Jeník

Rychta na Račánku

14.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Žlíbek 17 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) TV/projekce letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Kašperské Hory - Kašperskohorsko, 34192
Telefon:+420-376-582-117
WWW:http://www.racanek.cz
email:penzion@racanek.cz


V restauraci převažuje bytelný dřevěný interiér v medovém tónu, měkce kontrastující s bílými, původními zdmi. Většinou alespoň jedna čerstvá "hotovka", poctivá domácí polévka nebo výběr z denního jídelníčku. Ani minutková jídla Vás tu nezklamou. Staré trámy na stropě restaurace a dřevěná špaletová okénka zasazená v silných zdech svědčí o tom, že jste v zachované původní části usedlosti. V zimě Vás uvítá příjemné teplo kachlových kamen. V létě terasa s výhledem do volné přírody.

(ofic. text, kráceno)

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Jeník Hodnocení 4.00

Hugo-z-hor
14. červenec 2010 | 21:33

Prostředí pěkné, dětské hriště, omalovánky k dispozici, obsluha se snažila, pivo a kofola studené. Jen ta slibovaná výtečná husa se jim fakt nepovedla - vysušená, maso veškeré žádné, paní mi nevrátila správně peníze, .... možná jsme jen neměli štěstí, ale tu mě víckrát neuvidí.

Jeník
24. listopad 2009 | 20:30

Stavěli jsem se tam nedávno po výletě v okolí Kašperku jen tak na dvě pivka a fakt příjemné prostředí pošumavské restauračky, jídlo jsem nedávali, takže nevím, ale místo hezký.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info