Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hotel Belvedér
By: Kiss

Hotel Belvedér

24.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Železná Ruda 189 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) šipky bezbariérový přístup TV/projekce internet/Wi-Fi nekuřácký prostor ubytování letní zahrada kulturní akce cykloturistika regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Železná Ruda - Železnorudsko, 34004
Telefon:+420-376-397-016
WWW:http://www.hotelbelveder.cz
email:info@hotelbelveder.cz


Horský hotel Belvedér je třípodlažní, nedávno zrekonstruovaný a je otevřený po celý rok.. Kromě příjemných pokojů vybavených novým nábytkem a restaurace ve stylu country na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu s obsluhou a ohniště s grilem.V roce 2007 byl slavnostně otevřen a vysvěcen pivovar, který se stal hlavní atrakcí celé Železné Rudy. Hosté mohou posedět přímo ve varně pivovaru a ochutnat 3 druhy piva: světlou 11 BELVEDER, polotmavou 12 BELGRAD a tmavou 13 GRADL.

V podniku se točí - Belgrad 12° - Belveder 11° - Gradl 13°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mexická - národní speciality - Steak House - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 5.00 Marek91 Hodnocení 3.00

Marek91
14. prosinec 2010 | 19:49

Belveder mě nepřipadal nijak extra zajímavý. Klasická kuchyně, neříkám že nechutná ale obyčejná. A obsluha trošku opožděná.

Kiss
8. srpen 2010 | 20:18

K tomuto horskému hotelu snad není co vytknout a na chválu tady mám málo stránek, všem vřele doporučuji ochutnat místní pivo, které patří k absolutní špičce mezi západočeskými a vůbec českými pivovary. Navíc za bezkonkurenční cenu, jídlo je chutné rychle připravené, obsluha velice příjemná a vstřícná, celková atmosféra na jedničku.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info