Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ježkův statek
By: pilsbot

Ježkův statek

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Harantova 261 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) Exit stravenky ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi nekuřácký prostor TV/projekce bezbariérový přístup ubytování letní zahrada cykloturistika regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Nová Paka - Nová Paka ao., 50901
Telefon:+420-731-622-580
WWW:http://www.jezkuvstatek.cz
email:recepce@jezkuvstatek.cz


Atraktivní restaurace s ubytováním, která se nalézá v blízkosti centra města Nové Paky. Nabízíme příjemné posezení v netradičním stylu spojené s vynikající kuchyní. Pohostíme Vás staročeským i evropským jídlem i každodenním menu. K dobrému jídlu Vám nabídneme kvalitní vína z Valtic. K příjemnému posezení Vám poskytneme i připojení k internetu pomocí wifi.

Mimo galerie a ubytování jsou ostatní prostory bezbariérové včetně sociálního zázemí. Nová Paka leží v Geoparku Český ráj a v těsné blízkosti Krkonoš, tím je skvělým výchozím místem jak pro cykloturistiku, tak i pro pěší turistiku či lyžování.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 10° - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - národní speciality.

Kategorie - Restaurace - Vinárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info