Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Rest-Gril u Janka
By: pilsbot

Rest-Gril u Janka

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:PAVLÍKOVA 294 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) kulečník bowling gastroPASS internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 2
Co to je?
Frýdek-Místek - Frýdek- Místek ao., 73802
Telefon:+420-558-647-746
WWW:http://www.rest-gril.unas.cz
email:není uveden


Vinárna „Mikulovka“ a stylová restaurace „U Janka“ se salónkem pro 40 osob. S ohledem na požadavky zákazníků, ale především ucelenost stavby byla v roce 2005 započata přístavba ze severozápadní strany, ve které vznikly prostory s posezením pro 100 osob, bowlingová profesionální bezšňůrová dvoudráha včetně dalšího posezení pro 50 osob s možností využití kulečníku. Přístavba v přízemí umožnila vytvořit parní a finskou saunu a dále vířivou vanu pro 7 osob včetně příslušenství a samostatného zařízení s obsluhou. Vytvořený komplex působí uceleným dojmem s možností výběru posezení u stolu nebo boxech a svými prostory a českou kuchyní nemá ve městě a okolí konkurenci. Restaurační komplex se 3 salónky a restaurací dokáže pojmout 250 osob a navazujícími službami jako bowling a relaxace dokáže uspokojit rozsáhlou klientelu, a to jak ve formě zábavy, tak stolování.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj  - Radegast 12° - Radegast Birell .

Kuchyně - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info