Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Bar Pod Kympóm
By: pilsbot

Bar Pod Kympóm

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Bukovec 373 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner TV/projekce internet/Wi-Fi nekuřácký prostor bezbariérový přístup letní zahrada rozvoz jídel cykloturistika regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Bukovec - Jablunkov ao., 73985
Telefon:+420-777-294-665
WWW:http://www.podkympom.cz
email:bar@podkympom.cz


Bar „Pod Kympóm“ se nachází v obci Bukovec jako součást sportovního areálu Kempaland. Nás podnik byl navržen tak, aby Vám nabídnul co nejpříjemnější posezení s přáteli, dopřál Vám odpočinku a zasloužený relax například u denního tisku nebo využitím naší Free WiFi ZONE. Mimo nabídky grilovaných a staročeských bramborových jídel, čepovaných piv a dalších pochutin, Vám jako jedni z mála můžeme nabídnout jednu z nejlepších Italských káv na trhu „Tonino Lamborghini“. Zkrátka a dobře, přijeďte a přesvědčte se sami.

V podniku se točí - Kozel Černý  - Master 13° - Master Tmavý 18° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast 12° - Radegast 10° - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Pizzerie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info