Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pepe Lopez
By: ambiente

Pepe Lopez

23.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Chelčického 225 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 4
Co to je?
Chomutov - Centrum, 43001
Telefon:+420-776-320-065
WWW:http://www.pepelopez.cz
email:pepelopez@pepelopez.cz


Pepe Lopez je stylová mexická restaurace s cocktail barem a music clubem, která se snaží vykreslit Mexiko v našich podmínkách. Ingredience pro přípravu jídel jsou dovážené přímo z Mexika, což je základ pro zachování originálních receptur.

K dostání je samozřejmě tequila, jejíž nabídka je opravdu rozsáhlá. Dále je v nabídce velké množství cocktailů, které Vám připraví odborně připravený personál a dále taktéž music club, kde uslyšíte pravou kubánskou salsu, merenque, bachatu atd.

Otevírací doba:

Po-Čt, Ne: 10:30 - 23:00

Pá, So: 10:30 - 04:00

V podniku se točí - Hoegaarden White  - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská - mexická.

Kategorie - Restaurace - Music bary - Taneční kluby.

Hodnocení uživatelů

UnkaL Hodnocení 2.00 Evosheek Hodnocení 5.00

Evosheek
21. duben 2014 | 16:46

Prostředí včetně záchodů je stylové a skvělé. Obsluha je dobrá, ale chtělo by to vypilovat detaily. Pivo je dobré, měli jsme 12° Staropramen. K jídlu jsme si dali Pollo Relleno - kuřecí závitky. Masa sdostatek a tomatová a sýrová salsa vhodně maso doplňovali. Také Burrito Metepec - tortilly plněné masem byly chutné a doplněné smetanovou salsou. Cena byla přijatelná a rádi se zde zase někdy zastavíme.

UnkaL
2. leden 2013 | 15:06

Prostředí je moc hezké a originální! Neočekávejte ovšem žádný gurmánský zážitek! Za jídlo si připlatíte, ale žádný zázrak to není. Normální chlap se z většiny jídel z nabídky nenají. Do obsahu plněných tortyl radši nenahlížejte, našla jsem tam 4 malinké kousíčky masa, jinak samá cibule. Nehledě na společnost, která se zde schází. Člověk aby se měl na pozoru a hlídal si zde věci!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info