Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Klika
By: pilsbot

Restaurace Klika

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Zátkovo nábř. 17 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Cheque Dejeuner ticket Restaurant gastroPASS platební karty bezbariérový přístup TV/projekce nekuřácký prostor internet/Wi-Fi ubytování letní zahrada cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Ceske Budejovice - Centrum, 37001
Telefon:+420-387-318-171
WWW:http://www.hotelklika.cz
email:hotel@hotelklika.cz


Restaurace Klika má bohatou historii. Vše začalo již v roce 1991, kdy jsme otevřeli první kavárnu v Budějovicích s italském pressem.

V roce 1999 pak byla přikoupena vedlejší budova a vznikla restaurace, kde se vaří česká kuchyně propojena s mezinárodními specialitami.

Od roku 2002 funguje i nekuřácká zímní zahrada, která dopřává hostům příjemnou atmosféru slepého ramene řeky Malše po celý rok. Přes léto funguje slunná terasa u řeky, která láka hosty nejen na dobré jídlo, pivo, víno či kávu, ale i sluneční posezení.

Restaurace má kapacitu 60 osob uvnitř, 20 míst v zímní zahradě a 40 míst na zahrádce.

Mezi nejpopulárnější pokrm patří Tatarský biftek, který má velkou oblibu a traduje se, že je nejlepší ve městě.

Na jídelním lístku nechybí kvalitní zástupce všech jednotlivých druhů pokrmů doplněný speciální sezónní nabídkou a každodenním poledním menu vynikajících českých hotovek za příznivou cenu.

V restauraci Klika se pořádají i mnohé oslavy a hostiny, rauty či večírky.

Nechybí široká nabídka kvalitních vín z celého světa, 4 druhy točených piv a mnoho dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Budweiser Budvar 12° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - Steak House.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info