Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Restaurace U Mlsné kozy

44.7500I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.75
Adresa:Kobložná 5 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner Exit stravenky internet/Wi-Fi nekuřácký prostor pivo z tanku regionální piva Popularity: 3
Co to je?
Brno - Střed, 60200
Telefon:+420-602-792-060
WWW:http://www.umlnekozy.cz
email:k.hanus@seznam.cz


V restauraci U Mlsné kozy připravujeme denně čtyři druhy poledního menu s polévkou za ceny v rozmezí 84 - 125 Kč, které doplňuje bohatý výběr z jídelního lístku, zaměřeného na speciality z mezinárodní a české kuchyně. V nabídce i týdenní menu. Doporučujeme náš známý obří řízek s bramborovým salátem a k tomu výběr ze čtyř druhů točených piv. Nekuřácký salonek 30 míst, restaurace 90 míst. Svěží prostředí, příjemná obsluha, luxusní sedačky, výhled na „brněnskou wall street“ a Náměstí svobody ze všech míst. Pružně reagujeme na Vaše požadavky při pořádání večírků a oslav.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - italská a řecká - mexická - mezinárodní - národní speciality - Steak House - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Kája S. Hodnocení 5.00 Andrea V. Hodnocení 4.00 Jana K. Hodnocení 5.00
Lukáš H. Hodnocení 5.00

Maruška
12. říjen 2013 | 10:04

Dobré jídlo, bezva výběr z meníček, pěkný výhled, rychlá a sympatická obsluha, ceny v normě, hezké místnosti.

Lukáš H.
12. říjen 2013 | 10:02

Chodím tam rád. Na oběd si ze čtyř jídel vždycky něco vyberu, porce jsou nadprůměrný a na požádání dostanete vodu s citronem zdarma. Plus je určitě taky výborný Pilsner Urquell. Nenudím se, než mi přinesou jídlo, protože z prvního patra je nejlepší výhled do ulic kolem Svoboďáku.

Robert R.
12. říjen 2013 | 10:00

Nejlepší Plzeň v Brně. V pohodě prostředí, dobrý jídlo i obsluha.

Jana K.
12. říjen 2013 | 09:57

Byla jsem na vynikajícím obědě U Mlsné kozy. Dala jsem si smažený řízek z česnekované panenky, bramborovou kaši, k tomu se podával v ceně menu ledový salát s rajčaty. Bylo to fakt moc dobré.

Andrea V.
11. říjen 2013 | 10:17

V Mlsné koze se mi nejvíc líbí prostředí. Oranžové stěny, krásně prosvětlené, velké místnosti, živé rostliny a tmavé dřevo jdou skvěle dohromady. Doporučuju dát si kančí ragú se šípkovou omáčkou a bramborové trojhránky, bylo to na meníčku, úplně jsem se přežrala.

Kája S.
11. říjen 2013 | 08:26

Pohodová hospoda s bezva obluhou. V meníčku se občas objeví vysoký domácí hamburger s obří porcí hranolek. Za 85Kč bych se jinde tak dobře nenajedl. Skvělý, že zde točí dokonalou Plzeň. Chodíme se tam večer s kámošema dívat na sportovní přenosy.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info