Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Tropicana
By: pilsbot

Restaurace Tropicana

15.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Drobného 48 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) gastroPASS Exit stravenky internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Brno - Střed, 60200
Telefon:+420-545-544-225
WWW:http://www.tropicanabrno.cz
email:tropicanarestaurace@gmail.com


Tropicana Vám nabízí posezení v příjemném prostředí restaurace s pizzerií, nebo v letních měsících na vzdušné zahrádce. Vaříme množství jídel domácí i zahraniční kuchyně a výbornou pizzu. Samozřejmostí je wifi internet free a bezbarierový přístup.

Z poledního menu si můžete vybrat pokaždé ze dvou jídel už od 69 Kč. V případě, že si nevyberete z naší obědové nabídky, můžete si objednat pizzu ⌀27cm za 58Kč.

Dále nabízí možnost pořádání rautu, svateb, promocí, firemních i soukromých oslav, školení, obchodních meetingu a další.

V případě, že přijedete autem, posedíte s přáteli déle, než jste si plánovali a alkohol Vám nedovolí dopravit se sami domu, zajistíme odvoz Vás i Vašeho vozu. Vše uvedené poskytují za příznivé ceny v maximálním možném komfortu.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - italská a řecká - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Michalka Hodnocení 5.00

Michalka
1. únor 2013 | 19:53

Byli jsme tam s přítelem dnes na meníčkách, výborná rajčatová polévka, přítel měl koprovou omáčku s domácím knedlíkem, knedlíky domácí, vážně velké, omáčka výborně dochucená, já měla kuřecí steak s fazolkami a restovanou slaninou. Takhle dobré jídlo jsem již dlouho nejedla. Cena za meníčko, malé pivo a dobré espresso naprosto odpovídá. Navíc nabízejí valentýnské menu, tak se s přítele chystáme a již se velmi těšíme. :)
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info