Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Simsalabim
By: pilsbot

Simsalabim

43.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:U Dobřenských 3 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 7
Co to je?
Praha 1 - Nové Město, 110
Telefon:+420-222-222-141
WWW:http://www.simsalabim.cz
email:simsalabim@simsalabim.cz


Nově otevřená čarodějnická restaurace zařízená v mytologickém stylu, nabízí příjemné posezení u pravého krbu v centru Prahy. Prostor je situovaný v suterénu historické budovy u Náprstkova muzea vedle Betlémského náměstí, cca 300m od Karlova mostu.

Nabízená jídla nejsou nijak vyhraněná, naopak jídelní lístek nabízí průřez tradičními pokrmy jako žebra, kachna nebo smažený kapr, přes exotické steaky z hada, velblouda, zebry, atp. až po tradiční dezerty české kuchyně jako jsou lívance s borůvkovou omáčkou a vanilkovou zmrzlinou.

Vše dle moderních gastronomických trendů a za velmi rozumné ceny. Obsluha je stylově oblečená v čarodějnických kostýmech.

V podniku se točí - Černohorský Kvasar 14° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

lenahroskova Hodnocení 5.00 K22 Hodnocení 4.00 PetrV Hodnocení 3.00
grap Hodnocení 2.00

grap
27. listopad 2011 | 01:35

Jídlo bylo dobré, prostředí taky, ale kvůli nepříjemné obsluze (slečna, která se chová stylem, že vy jste tam pro ní a hází kyselé obličeje, především, když jí pak dáte dle jejího výrazu malé spropitné) tak z toho důvodu do této restaurace již nepůjdu a ani ji nedoporučuji svým známým.

PetrV
24. srpen 2011 | 01:42

Nejedná se zdaleka o průměrný podnik, to ne. Jídlo bylo skvělé, ale zařízení podniku je dost rozporuplné - sice je hrozně "čarodějnické" to se musí nechat, jenže je to takové... překýčované. Židle jak z pravěku, servírka jak z Harryho Pottera, zdi jak z pohádky o drakovi a zbytek taková nesourodá směska věcí inspirovaných gothikou a sci-fi. No prostě mišmaš z nejrůznějších obchodů. Celkově interiér vypadá jako poslepovaný stylem "jak pejsek a kočička zařizovali restauraci" a alespoň mě to znatelně kazilo celkový odjem z návštěvy restaurace.

lenahroskova
27. prosinec 2010 | 23:05

Minulý týden jsem navštívila tento nově otevřený podnik, který nahradil původní Kardamon klub. Hned po vstupu mi vyrazila dech skvěle oblečená čarodějka, tedy servírka. Celý podnik je krásně útulný a je v něm plno čarodjnických rekvizit jako kotlíky, sovy, lebky atd. Jídlo bylo výborné a tak nezbývá než vřele doporučit tuto restauraci. Určitě zase zajdeme.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info