Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Country Saloon Beňovy
By: Beny

Country Saloon Beňovy

113.6364I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.64
Adresa:Klatovy - Beňovy 8 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty kulturní akce letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 5
Co to je?
Klatovy - Klatovsko, 33901
Telefon:+420-376-313-338
WWW:http://sumava.net/saloonbenovy/
email:není uveden


Country steak restaurant a penzion Beňovy se nachází 1 km od centra Klatov směrem na Domažlice. Pravidelně každou sobotu se zde pořádají country zábavy s živou hudbou.

Kapacita 100 míst k sezení.

V podniku se točí - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kategorie - Restaurace.

Martinn
28. únor 2016 | 20:30

Jídlo super, obsluha rychlá, příjemná, muzika super, atmosféra díky muzikantům a otevřenému krbu byla výborná, nekuřácké, jenom vůně a praskání dřeva v krbu.

Dělají jen to jídlo,co umí,vyhodily z jídelníčku rizota a další blbosti a je to dobře.

Velké překvapení a velká spokojenost!!!

taklberry
3. únor 2014 | 22:15

Tahle hospoda mne dostala. Při naší návštěvě uplynulý víkend bylo pivo skvělé, obsluha hbitá a úslužná, steaky připravené na otevřeném ohništi šťavnaté a "medium". K tomu živá hudba ve stylu blues. Co bych vytkl - brajgl na záchodech (ale za to můžou spíše návštěvníci...), při objednávce se obsluha nezeptá, jak chcete steak propéct. Po upozornění se dozvíte, že dělají "vše medium". To bych ve steak restauraci neočekával. Prostředí vkusné, i když ne až tak útulné.

r.axses
17. červenec 2012 | 22:50

Restaurace velmi příjemně zařízena, ovšem o 300g steaku mám drobet jinou představu, chuťově dobré, ale velmi malá porce, a to nejen u steaku, od kuřecího špízu 200g, který stojí 180 kč si také představuji více než 4 malé kousky kuřecího masa a 4 kousky cibule a zmíněná slanina v jídeláku nikde a navíc vše fakt dost připálené na uhel. Nemůžu doporučit, drahé, chuťově dobré, ale to je snad normální a malé porce.

Marek91
14. prosinec 2010 | 19:43

Dostalo se nám výborných steaků. Obsluha byla pomalejší ale čas jsem si mohl vynahradit obdivováním prostředí country saloonu, které je podle mého názoru povedené

kava
5. prosinec 2010 | 19:48

Steaky výborné, jen ta obsluha je zase problém jako ve většině podniků...

Vohry
27. srpen 2008 | 22:34

Musím rovněž pochválit interiér - to se hned tak někde nevidí... Steak výborný a k tomu točená Plzeň, co víc si přát... určitě zkuste

Švejk
9. prosinec 2007 | 18:54

Interier je skutečně moc hezky vyzdoben, maso připravené přímo před vámi je taky supr, ale přesto budete mít pořád pocit že prostě sedíte v obrovské velkokapacitní stodole. Jinak pochvala za prazdroj.

Milka
24. červenec 2007 | 12:41

Úžasné steaky připravené před vašima očima na grilu přímo v restauraci dělá z návštěvy této restaurace nevšední gurmánský zážitek. Interiér pěkně vyzdobený kovbojskými proprietami a bizonními kůžemi.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info