Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ve Skále
By: Chody

Ve Skále

273.5926I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.59
Adresa:Pivovarská 107 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 12
Co to je?
Chodová Planá - Planá a okolí, 34813
Telefon:+420-374-798-122
WWW:http://www.chodovar.cz
email:není uveden


Pivovarská restaurace Chodovaru umístěná v části ležáckých sklepů vytesaných do skály. Místo je zde až pro 260 hostů. Na čepu je i místní kvasnicové pivo. V chodbách je umístěno malé pivovarské muzeum a recepce - výchozí bod k prohlídkám pivovaru.

Otevírací doba:

denně 11 - 23hod.

V podniku se točí - Chodovar 13° - Chodovar Kvasnicový 12° - Chodovar Tmavý 10°.

Kategorie - Restaurace

Remus2004
14. prosinec 2016 | 13:37

Pokud nemluvíte německy, vyhněte se obloukem "Specialitě z našeho pivovaru: Vepřové koleno pečené do červena, hořčice, křen "! S velkou pravděpodobností vám tu za pouhých 250 Kč naservírují něco nevábně zavánějícího a do černa zbarveného s hrstkou kysaného zelí, křenem a hořčicí jako mně dne 10. 12. 2016 v 19:56.

O nepříjemné obsluze už je tu dost příspěvků z minulých let, bohužel tuto skutečnost musím potvrdit. Měli by nosit cedulku s varováním: " S Čechy ani Češkami se nezahazuji! "

Shrnul bych to podobně jako ostatní: Jediné, co tu opravdu stojí za návštěvu, jsou samotné prostory vytesané ve skále, to jsem zatím nikde jinde neviděl.

smudlinozka
13. červenec 2014 | 18:54

velmi krásné a originální prostředí a výborné pivo, z tohoto důvodu doporučuji návštěvu této restaurace. Bohužel i přestože má Chodovar ve znaku psa, vážou se k němu pověsti o psu a vidíte ho na táckách, ubrusech a všude, kam se podíváte, naše čivava nebyla v restauraci vítána. Setkali jsme se také s velmi nepříjemným číšníkem a jídlo bylo průměrné. Obsluha nám tedy bohužel pokazila jinak skvělý výlet.

Ingrid
10. březen 2014 | 18:42

Prostředí moc hezké, jídlo chutné, jen obsluha je trochu otrávená českýma hostama.

petrbran
4. červenec 2011 | 19:09

Tento podnik se snaží tvářit jako velmi dobrá restaurace, ale bohužel kvalita obsluhy a zejména úroveň kuchyně tomu neodpovídá. Po příchodu jsme byli celkem rychle a ochotně usazeni k dobře upravenému v příjemném prostředí. Hned při výběru nápoje však zásadní chyba.

Na jídelníčku je jablečný džus 0. 25 l, ale na stůl doputoval rozlévaný džus 0. 2 l

Při dotazu na vhodnou přílohu plněnému k řízku jsme se dozvěděli ?to je jedno, je to obyčejný řízek?. Pokud požádám obsluhu o radu při výběru, tak očekávám radu nikoliv konstatování ?to je jedno?. Obsluha se navíc zřejmě v samotném jídelníčku neorientovala.

Celkem 2x překrm, 2x hlavní chod, 2x dezert za celkem 850,-

Objednaný překrm:

bramborová polévka chutná

rajčata s mozzarellou a sušenou bazalkou byla ostudná, protože v letním období očekávám čerstvou bylinku a nikoliv sušené seno

ani k jednomu předkrmu nebylo dodáno pečivo a naše snaha přivolat obsluhu byla ignorována

k předkrmu nedodán příbor, takže jsem se sám obsloužil od vedlejšího stolu

celkový dojem z předkrmu špatný

Hlavní chod:

špíz a plněný řízek, obojí s kroketami

špíz byl chutný a měl dobře upravené maso

plněný řízek dobře udělaný a chutný

na jednom talíři dodáno 27 kroket a na druhém 18 (objednána a placena stejná porce)

oba talíře zbytečně ?ozdobeny? nevábným lopuchem a obligátní přílohou .. zelí, okurka

dojem z dobrého masa kazí špatně odměřená příloha a podivná obloha

Dezert:

horké maliny se šlehačkou

horké maliny s kousky ještě zmrzlého ovoce nechutnají dobře

málo oslazeno

?opravdická? šlehačka už celkový dojem nezachrání

Po této návštěvě bych do podniku vícekrát nešel. Nešlo zde o ojedinělé pochybení obsluhy nebo kuchaře a o systematické kálení na potřeby zákazníka. Za 850,- lze rozhodně oběd pro dva pořídit jinde lépe.

hondis
23. únor 2011 | 00:15

Jedinečné prostředí, dobrá obsluha. Poněkud vyššími cenami podnik zřejmě cílí na zahraniční klientelu. Za návštěvu ale jistě stojí.

Barney Gumble
10. leden 2011 | 16:50

Koncem roku jsem v rámci pobytu ve zdejších pivních lázních byl nucen zavítat i do tohoto podniku. Prostředí na mě udělalo skutečný dojem. Dlouhý, do skály tesaný tunel, na jehož konci najdete celkem prostornou restauraci se nevidí každý den. Cestou se nevíc můžete zastavit v recepci místního pivovaru a zakoupit nějaký ten suvenýr, případně se pokochat výstavkou o historii vaření zdejšího zlatavého moku. Rovněž sociální zařízení je na vynikající úrovni. Dál už to s hledáním pozitiv bude horší. Podnik jsme navštívili ve dvou dnech třikrát, přičemž obsluha byla většinou odpudivě nepříjemná a necítili jsme se vůbec dobře. Teprve na večeři, kdy jsme zde už byli jako oficiální hosté hotelu, se chování trochu zlepšilo, ale stále nic příjemného. Český host zde není evidentně příliš vítán. Vždy mám na paměti, že obsluha toho má za celý den dost, ale přeci jen je myslím vhodné zachovávat alespoň určitý standart chování k hostům, jinak nelze hovořit o "pohostinství". Hosté obsluhu nakonec živí, co si budem povídat. Jídelní lístek udělá dojem, nejprve bohatým výběrem lahodně znějících pokrmů, v druhé řadě pak jejich cenovou relací. Orientace na zahraničn hosty se v cenách nepokrytě odráží. Za mizerné (hodnotím bohužel i kvalitu a chuť) obložené prkénko (sýry, uzeniny, kozí rohy) se zdejší provozovatel nestydí účtovat nehorázných 165,- Kč. Na chlup stejnou porci (složením i množstvím) obdržím v každé normální hospodě a vejdu se maximálně do stokoruny. Celkem jsem ochutnal čtyři zdejší jídla a ani jedno nemohu s klidným svědomím označit za chutné. Doufám, že jsem měl prostě jen smůlu na směny a není to zde pravidlem. Pivo je dobré, osobně jsem preferoval zdejší černé, nicméně opět se točíme v začarovaném kruhu financí - za těžkého podmíráka si tu nestydí účtovat 40 korun. Výčepní by si měl dodělat školu, protože ve stylu jeho točení bylo vidět naprostý nezájem o produkt. Rychle načepovat co nejvíc piv a honem s tím na plac. Upozorňuji, že hospoda byla poloprázdná a na roznášení zde byli tři lidé. Takhle se dobré pivo nedělá, přátelé. Toto neumětelství mě dost zarazilo, když uážím, že jsme´byli přímo u zdroje (hospoda je zřízena ve sklepeních zdejšího pivovaru Chodovar). Celkově velké zklamání a za vše hovoří fakt, že na druhý oběd jsme si raději zajeli do nedaleké Plané, kde jsme na náměstí objevili velmi útulnou rybí restauraci. Ale o tom zase jindy. :)

gary
27. květen 2009 | 12:21

Byl jsem zatím jen jednou, ale určitě ne naposled. Prostředí perfektní, restaurace vykutaná i s pivovarem ve skále, je pěkně vidět na výrobu piva. Prostě super, jídlo i pití drahé, ale kvalitní a velké porce. obsluha pomalejší.

Kiss
27. květen 2009 | 11:13

Přívětivé prostředí a velmi sympatický personál, jídlo je zde delikatesní a kolikrát nevíte co si máte vybrat, vynikající pivo, kterého není nikdy dost. Čekací doba je delší, doporučuji zkracovat si ji předkrmy nebo mezichody, kterých je zde slušný výběr.

taklberry
24. květen 2009 | 11:18

Oproti atmosféře před cca 3 lety katastrofa. Ceny (pivo, jídlo) nehorázně vysoké. Obsluha celkem úslužná a rychlá. Některé letáky (reklama na pivní lázně atd.) jen v angličtině, popř. němčině. Místní šopský salát je parodie na to, jak má vypadat. Guláš - česká klasika - 4 ks knedlíku + málo masa ze stoleté krávy. Minutka dobrá. Z kuchyně cítit SAVO. Zadní část restaurace opět rezervovaná, asi už stabilně, nebo aby to neměla obsluha daleko? Pak přijelo 40 něm. důchodců, dali si pouze pivo a zpříjemnili nám návštěvu zpěvem lidových písní... Je mi to líto, měl jsem to tu rád...

amy
16. květen 2009 | 18:27

Velmi příjemné prostředí, výborné pivo, ale jídlo nic moc, do špízu mi napíchli jeden kousek zkaženého masa. Asi abychom už nejezdili...

Méďa Béďa
8. květen 2009 | 17:06

Prostředí skutečně originální a pěkné, leč plně Němců a Rusů. A cenoou piva 40,- Kč zřejmě dává majitel najevo, že o Čechy ani moc nestojí.

Beny
1. listopad 2008 | 14:04

Prostředí fakt super, Chodovárek teda mastnej jak sviň, ale určitě to stojí za návštěvu.

čajda
8. leden 2008 | 14:12

toš dobra hospudka heyke posezeni a vyborne pivo chodovar jidlo bašta a obsluha je takz v pohode!!! zvere doporuču tuto hospudku vam doporučuju za zazitek na kterej nezapomenete!!!

majkla
7. leden 2008 | 17:43

Byla jsem zde s rodinou, jídlo chutné , nečekali jsme dlouho, interier zajímavý a nezvyklý. Toalety čisté, mohu doporučit

Švejk
16. prosinec 2007 | 23:43

Tak tohle je fakt paráda, průchod do restaurace vytesanými chodbami vás okamžitě ohromí. Sama restaurace je obrovská a krásně zařízená. Jinak kvasnicová nepasterizovaná třináctka prostě slast, ale jídlo jsem neměl a tak se na mě obsluha dívala trochu nevrle oproti všudepřítomným skopčákům. No až někdy pojedete do chodový planý, určitě se stavte.

Chico
28. listopad 2007 | 16:20

Prostředí vykutaný restaurace do skály je naprosto bezkonkurenční! Průchodem ve skále jsou rozmístěny prosklené části minimuzea. Restaurace sama o sobě je příjemně vyzdobená a dosti veliká, bohužel po nájezdů německých autobusů nemůže stačit! Chodovarské pivo přímo z tanků chutná báječně, kuchaři připravují skvělé menu, kazí to jenom obsluha, která ztrácí na tempu pokud nejste Němci s eurama.

Celkově: Skálu vřele doporučuji, i přes trochu dražší ceny a davy Němců! Jestli zavítáte do Chodové Plané byla by škoda vynechat Skálu!

gambrmen
23. září 2007 | 00:44

Pivo za 30,- a kdyz clovek pride jenom na nej a ne na jidlo, tak obsluha nadsena neni, a svoji rychlosti to dava najevo.

Prostredi originalni, to jo, o tom zadna.

Takze doporucuju se sem podivat, dat si jedno kvasnicovy a zase rychle pryc (respektive presun do restaurace blizkeho hotelu Slunce)

Mirok
22. září 2007 | 01:08

Prostředí je skutečně originální, to bezesporu. Ale osobně mě velice vadí zdejší zaměření na zahraniční klientelu. Je sice pravda, že vedle hranic s Německem a kousek od lázní asi není moc na výběr, ale autobusy bavorských důchodců, kteří se sem jedou "nažrat" mi opravdu nesedí.

Přeji Chodovaru jen úspěch, je to určitě jedno z nejlepších českých piv, ale musím říct že jeho podniková hospoda a hlavně přístup mí docela zklamal. Takže za pivo 5 hvězd, za prostředí taky 5, za ceny 2 a za vřelost 1 hvězdu. Celkem 3.

Vasek
19. červen 2007 | 10:04

Stylovka v Chodové Plané, nezajít sem by byla chyba, bohatá kuchyně - domácí pivko a hned vedle domácí pivní lázně :-)

debrdy
15. květen 2007 | 09:25

Umístění restaurace v ležáckých sklepích má neopakovatelnou atmosféru. Pokud byste chtěli zajít jenom na jedno na stojáka, jak sem to jednou zkoušel já, tak určitě neuspějete. O víkendech bývá problém sehnat volné místo. Jídla i pivo vynikající, ceny zaměřené na zahraniční klientelu. Při plné obsazenosti obsluha docela vázne.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info