Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Rybiček
By: Chody

U Rybiček

194.0526III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.05
Adresa:Plzeňská 31, 32 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) Cheque Dejeuner letní zahrada cykloturistika regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 5
Co to je?
Stříbro - Stříbro, 34901
Telefon:+420-604-280-787
WWW:http://www.urybicek.eu
email:není uveden


Adaptace komplexu domů U Rybiček v centru královského, hornického města Stříbra byla zahájena v roce 2001 a byla dokončena v roce 2007. V historických budovách ze 14. století tak vznikl vinný restaurant a v letošním roce také pivovar a penzion s pivnicí s vynikající kuchyní. Varna pivovaru je umístěna v pivnici. Naše piva jsou nefiltrovaná a vedle světlého a tmavého ležáku nabízíme i pivo pšeničné a speciály dle aktuální nabídky. Pivovarská technologie je umístěna v historickém sklepě, kde se nachází samoobslužný pivovarský salonek s výhledem na spilky.

K vynikajícímu posezení vybízejí také skvěle upravené zahrádky obou restaurací a navazující zrekonstruované Minoritské zahrady svažující se k řece Mži. Náš pivovar obnovil tradici vaření piva ve Stříbře po 57. letech a leží na velmi oblíbené trase turistů a cyklistů. Součástí komplexu je také galerie a turistické informační centrum. Pivo si mohou návštěvníci odnést v 5. litrových plechových soudcích, 2l PET lahvích nebo v nerezový KEG sudech 15 a 30 litrů. Ochutnejte s námi rodinné stříbro ze Stříbra. - tolik oficiálně z webu

V podniku se točí - Argent 12° - Duchmaus Weissbier  - Horník černé  - Ostrostřelec speciál  - Stříbrňák 10°.

Kategorie - Restaurace

KAB
27. březen 2012 | 20:33

Včera jsem zavítal na pivko... Prostředí super, toalety také - venku sedělo pár cyklistů, uvnitř obsazena tak třetina míst.

Pivo znám z pivních slavností, ale pšeničné s citrónem ze skla bylo vynikající. A vůně právě na místě vařeného piva je úžasná :)

Byl jsem hlavně na pivě a omrknout místo jako sobotní výlet, k jídlu jsem si tedy dal pouze výpečky na pivě se zelím a knedlíkem (na webu uvedeny jako špalky) a musím říct, že tak dobré jsem ještě nejedl.

Obsluha všímavá, ochotná - ceny normální.

Vohry
7. leden 2012 | 22:13

Po třech letech dnes nová návštěva - lepší obsluha, lepší jídlo, pivo pořád stále dobré, takže pro mne určite zlepšení a doporučuji

hard
23. červen 2011 | 08:50

Prostředí unikátní, atmosféra v pivovarech je vždycky jiná než v běžných restauracích. Pivko dle očekávání velmi dobré (Stříbrňák, Argent), jen s tím jídlem je to taková klasika a někoho to může dost zklamat. V podstatě mám stejnou zkušenost jako níže podepsaný Tomáš.

Tomáš
5. červen 2011 | 00:31

Určitě bych od této "zájezdní" restaurace čekal víc.

Přivítal nás sice opravdu příjemný interiér s krásnou dominantou měděného krbu (a varny a pípy). Zahrádka, nebo spíše dvůr, také slibovala velmi příjemný zážitek. Pak to ale začalo skřípat.

Ačkoliv číšnice byly tři a rozhodně nebylo narváno (sobota tři odpoledne), mohly chodit častěji a drobné omyly (třetinka místo půllitru/namarkovaný půllitr) se sčítaly s prořídlým jídelákem (bramborák poslední, pivovarská polévka není...)

Polévka pak náladu zhoršila na bod mrazu. Vývar nebyl vývar, ale klasický polotovar s chutí vegety. Toto přece není čtyřka!!!

Hlavní jídlo dojem trochu napravilo, zelí dobré, špalky solidní. Ale kynuté knedlíky zjevně kupované:(.

Domácí pivo (dobré, ale ne výborné) pak dojem nemůže zachránit. Čili Rybičky = nenaplněné očekávání.

gary
27. květen 2009 | 12:16

Moje oblíbená restaurace. Rád zajedu na oběd a pivko, i když je to kus ode mně. Ale stojí to za to. prostředí perfektní, pohled na varny, pivní výzdoba aj. Záhradka v létě super. Jídlo, co jsem měl, tak bylo vynikající. Piva nemají chybu, hlavně dávám ostrostřelce a duchmause. Citron do piva či višně, to nemají nikde, i když ovocná piva už vzácností nejsou. Ale ani Argent není špatný. Obsluha je pomalejší.

Kiss
12. květen 2009 | 17:04

Vynikající a především velice vkusně vypadající minipivovar, který v této lokalitě opravdu dlouho chyběl! Jídlo je výborné, výběr slušný, personál milý a ochotný, ceny odpovídající. V letních měsících bodne i zahrádka, pro větší počet lidí je lepší včasná rezervace.

Johnny
3. červenec 2008 | 17:44

Jídlo dobré, ale z piv zaujal pouze černý Horník s příjemnou "uhelnou" dochutí a dvanáctistupňový Argent. Ten ale díky tomu, že jsme měli štěstí na várku, do které se uvolnilo mnohem víc kvasinek. Mňam. Nevýrazné pšeničné a desítku pro příště v klidu vynechám. Jídlo v pořádku, ale obsluha vázne.

Beny
3. červenec 2008 | 10:31

Velmi solidní porce jídla, pivko (Stříbrňák) skvělé, prostředí příjemné. Rozhodně doporučuji navštívit.

debrdy
29. únor 2008 | 21:35

Byl se zde v sobotu 23. 2. Prostředí stylové, obsluha velice ochotná, pivo výborné, jídlo jakbysmet. V létě bude určitě pěkný posezení venku na dvoře. Přišli sme parta 7 lidí ve 14 hodin. Na všech větších stolech byly rezervace od 18 hodin, vzhledem k tomu že sme s pitím nezaháleli a výjimečně sme ani nedělali bordel, pan vrchní nějak zařídil rezervačku až na 20:00. Poté sme se vzdálili směr nádraží, se zastávkou v Plzeňce dorazit se Chodovarem 11°. Jediný co mě nepotěšilo je cena za ucháč, 195 kč je sakra hodně. Nakonec sem ho stejně koupil. I tak dávam 5 hvězd.

gambrmen
12. únor 2008 | 22:25

Byl jsem zde v den otevirani, do pivovaru jsme se nedostali byl jen pro VIP, tak jsme Stribrske pivo ochutnali alespon ve vinarne/restauraci ktera ke komplexu take patri. Ve vinarne maji jen Argenta a Hornika. Obsluha velmi velmi ochotna. Rad se sem brzy vratim:-)

edit 12.2.2008:

Tak i dalsi navsteva se vydarila! tentokrat primo ve varne s pivnici.

Chody
15. listopad 2007 | 18:18

O tomto novém minipivovaru si více můžete přečíst zde:

http://www.pivni.info/Akce_2007/Akce_RSOR.htm

http://www.pivni.info/Akce_2007/Akce_PPDS.htm
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info