Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na Náměstí
By: Beny

Na Náměstí

34.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa: Náměstí Svobody 41 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně Popularity: 2
Co to je?
Planá - Planá a okolí, 34815
Telefon:+420-374-798-862
WWW:http://rybirestauraceplana.wz.cz
email:není uveden


Rybí restaurace s velkým výběrem rybích i nerybích specialit, která má kapacitu cca 45 míst a je vybudována v přízemí gotického domu na náměstí č.p. 41 v Plané u Mariánských Lázní.

Restaurace je členěna do třech místností. Vhodná je pro pořádání rodinných večírků,firemních rautů, narozenin a jiných oslav.

Otevírací doba:

Po- Ne: 11:00 - 23:00

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 4.00 Vasek Hodnocení 3.00 Barney Gumble Hodnocení 5.00

Barney Gumble
16. duben 2011 | 01:14

Restaurace, kterou jsme s přítelkyní navštívili na konci roku 2010 víceméně z donucení okolnostmi, za což ale bohu díky. Tak úžasný podnik jsem dlouho nezažil. Příjemné a útulné prostředí, až neskutečně milá, pozorná a vstřícná slečna (či mladá paní) servírka a v neposlední řadě naprosto delikatesní kuchyně za rozumnou cenu. Ochutnal jsem vynikající žraločí steak, přičemž málokdy se mi stane, že když se zeptám obsluhy co by mi doporučila za přílohu, dostanu alespoň rozumnou, natož vyčerpávající odpověď. Zde se slečna nejprve zeptala, zda mám velký či malý hlad a pak teprve mi naprosto s přehledem doporučila přílohu, na kterou bych já původně nepomyslel, neboť krokety moc nemusím, ale skláním se zpětně před jejím úsudkem, neb tak božsky připravené bramborové kuličky jsem snad ještě nejedl. Po hlavním chodu jsme neodolali ani místní nabídce dezertů a já tak musím vyzdvihnout netradiční a zcela úžasné horké višně s griotkou. Sečteno a podtrženo, toto je podnik, do kterého by měl zavítat každý kdo jede kolem Plané a já se tam chci určitě brzy vrátit, i když to mám z Hlavního města piva trochu z ruky.

Kiss
29. září 2009 | 19:28

Další báječná restaurace s opravdu delikatesními pokrmy z ryb, skvělé pivo i obsluha, úžasná poloha, byl jsem nadšen!

Vasek
19. červen 2007 | 10:02

Točej dobrý pivko, celkem v pohodě posezení
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info