Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Švejk Restaurant Tábor
By: Beny

Švejk Restaurant Tábor

43.5000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Špitálské nám. 509 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) letní zahrada regionální piva Popularity: 4
Co to je?
Tábor - Centrum, 39001
Telefon:+420-381-257-733
WWW:http://www.svejk.cz
email:není uveden


Restaurace, která je součástí stejnojmenné sítě podniků, je umístěna v blízkosti výstupu z historického táborského sklepení. Zve k příjemnému posezení ve stylové české restauraci s kvalitní a chutnou českou kuchyní a příjemnou atmosférou. Nabízí celkem 55 míst a posezení v letní zahradě. je tu možnost ochutnat speciální Švejkovské pivo vařené přímo pro tuto restauraci.

Otevírací doba:

Po - Čt: 11.00 - 23.00

Pá - So: 11.00 - 24.00

Ne: 11.00 - 22.00

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Plzeňský Prazdroj  - Švejkovské pivo 11°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

gambrmen Hodnocení 4.50 Ejdl Hodnocení 4.00 paveld Hodnocení 1.00

gambrmen
29. červenec 2010 | 17:44

Kdyz ctu predesle komentare tak se tu asi dost zmenilo. S obsluhou i s jidlem jsme byli spokojeni, vytecne bylo take Svejkovske nefiltrovane pivo (udajne si ho nechavaji varit v Protivine, a stoji tu pouhych 18,-).

Zrejme uz take neni tento podnik soucasti frenčízy Svejk restaurantu, usuzuju tak podle toho ze se jiz netoci piva z portfolia Plzenskeho Prazdroje, ale Budvar a to Svejkovske.

tiskulka
18. duben 2010 | 19:33

Bohužel musím souhlasit. V horší restauraci jsem ještě nebyla. V okolí bydliště máme 2 restaurace Švejk a vždy jsme byli spokojeni. Mysleli jsme si, že i tentokrát v Táboře to bude dobrá volba. PŘIŠERNÝ OMYL!!!! Servírka mi ještě nevadila, ale kuchař. Během vaření se mu asi chtělo, tak si odskočil na záchod, pochybuji, že si umyl ruce. Když nám donesli jídlo, byli jsme velmi nemile překvapeni. Ještě než položila svíčkovou na stůl, bylo patrné, že knedlíky asi patří k jinému jídlu - kmín se do svíčkové opravdu nedává. Servírka nevěděla co na to říct. Vylezlo z ní, že je to jen omylem. Řízek velké porce byl snad ještě menší než porce poloviční - tu měla neteř, brambory tvrdé, okurka oschlá. Že by to jídlo bylo připraveno den dopředu? Nicméně to tak přinejmenším vypadalo. Nejvíce si pochutnala dcerka, která si objednala kynuté knedlíky. Bodejď ne - na knedlíkách z mrazáku přece nelze nic zkazit, leda by byli ještě zmrzlé. Nejdříve jsem si myslela, že to nechám být, ale co mě dorazilo byl kuchař. Přišel se podívat, opřel se o bar a "čuměl" na nás. Když jsme si ale postěžovali, už jsme ho neviděli. Proč asi? Jídlo nám nechutnalo, samozřejmě jsme ho nedojedli. Nedočkali jsme se žádné omluvy ani satisfakce. Zaplatili jsme a odešli. Chyba - byli jsme tam ale s dětmi a nechtěli dělat zle. Prosím všechny - nedrážděte svoje žaludky a nervy a opravdu tam nechoďte. Nenechám to jen tak a pošlu tam hygienu nebo přinejmenším nějakou kontrolu. A vždy si překontrolujte peníze a co vám účtují, protože tady nás ještě ke všechu chtěli okrást!!!!!!!

paveld
25. leden 2010 | 09:42

Vážení přátelé dobrých restaurací, táborskému Švejk Restaurantu se obloukem vyhněte, neboť nejenom že atmosféra díky personálu přípomíná hráčské doupě omladiny, ale také vás tam bezskrupulózně okradou! Náš příběh se odehrál v sobotu 23. ledna 2010 po 15. 00 hodině. Podnik byl prázdný, což samo o sobě znělo zlověstně, v interiéru řvala hudba pro mládež a personál hrál u jednoho ze stolů pro hosty karty. Musím přiznat že pan číšník po našem usazení opustil hráčský stůl a přijmoul naší objednávku, což je v pořádku. Objednána byla jedna Plzeň, jeden Kozel 11 a dva hovězí guláše coby hotové jídlo. Plzeň byla s pěnou připomínající Jar, chuťově zdevastovaná. Kozel dle kolegy ušel. Pak ovšem nastala hrůza, kterou si neumíte přestavit ani v zaplivaný trojce. Pan číšník přinesl a naservíroval dva guláše, přičemž na talíři bylo pět prefabrikovaných knedlíků a TŘI malé usmolené čtverečky masa přičemž ten třetí byl spíš flaxa! Ty "knedlíky s omáčkou" jsme nevrátili, ale snědli. Přiznávám byla to chyba. Při placení jsem se dotazoval pana číšníka, zda porce masa byla deklarovaných 100g. Pan číšník se šel zeptat paní kuchařky, hrající karty u hráčského stolu (podotýkám že ve špinavých pracovních šatech - čehož jsem si v ten okamžik ke svému odporu všiml) a ta mu drze potvrdila že porce masa byla sto gramů. Lež.. S odpornějším, trapným a tak okatě zlodějským prostředím jsem se naposledy setkal před několika lety. Prela byla že k hotovce byly účtovány knedlíky zvlášť, čili omáčka s náznakem masa za 85,- a umělé knedlíky dalších 25,-. Sbohem táborský Švějku, již nikdy více!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info