Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Harrachovka
By: Beny

Harrachovka

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Pintova 151 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) kulturní akce letní zahrada regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Tábor - Centrum, 39001
Telefon:+420-776-192-168
WWW:http://harrachovka[zav]centrum.cz
email:není uveden


Lesní restaurace Harrachovka je atraktivním místem k odpočinku a občerstvení, jak pro vodáky a turisty, tak i všechny ostatní, kteří se chtějí najíst, či posedět v příjemném prostředí restaurace a malebného údolí řeky Lužnice. Harrachovka nabízí možnost posezení vně restaurace, na venkovní terase, či přímo na břehu řeky Lužnice.

Pro hosty je připraven široký výběr studených i teplých nápojů, hotových jídel a jídel na objednávku, salátů a zmrzlinových pohárů.

Od roku 1999 je Harrachovka přestavěna a zmodernizována a její provoz je po celý rok, tedy nově i v zimních měsících. Nezřídka však bývá pro zájem hostů provoz restaurace prodloužen do brzkých ranních hodin. Dle přání hostů lze zařídit rezervaci míst k sezení, či rezervovat restauraci pro uzavřenou společnost, např. při příležitosti svateb, podnikových sezení a dalších akcích. Každou neděli se v sezóně konají na terase Harrachovy restaurace koncerty countryových kapel.

Otevírací doba:

Po- Ne: 08.00 - 22.00

V podniku se točí - Svijanský Kníže 13° - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Hostince

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info