Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hostinec Selský Dvůr
By: vendis

Hostinec Selský Dvůr

104.2000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.20
Adresa:Biskoupky 15 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) platební karty kulturní akce letní zahrada Popularity: 9
Co to je?
Sebečice - Radnicko, 33808
Telefon:+420-371-796-371
WWW:http://www.sd-biskoupky.cz
email:není uveden


Citace majitele:

"Vážení hosté, milí přátelé,

jsme upřímně rádi, že si hostinec Selský dvůr získal během pěti let provozu řadu stálých hostů. Doufáme, že i nahodilí hosté od nás odcházejí spokojeni a budeme se s nimi stále shledávat. Snažíme se proto udržovat rodinné prostředí a pohostinnost s domácí kuchyní, která nabízí pokrmy z receptářů našich babiček, jídla tradiční i v duchu moderní gastronomie. K tomu si jistě vyberete nápoje z široké nabídky baru a vinotéky, která skrývá i malé poklady.

Naše služby Vám nabízíme ve stylovém hostinském zařízení se 120 místy. Posadit se můžete v sále, formance, loveckém salónku, baru nebo v prosklené terase. Pro milovníky hudby a tance jsou určeny páteční a sobotní večery v lidovém tónu, nebo s country kapelami. Letní večery můžete příjemně strávit při tanci s hudbou ve dvoře, kde Vám navíc nabídneme i speciality z grilu a udírny.

Těšíme se, že využijete některého z našich pozvání na již tradiční Martinské posvícení, Staročeskou zabíjačku či Jehněčí hody. Jsme samozřejmě připraveni uspořádat pro Vás a podle Vašeho přání rodinnou oslavu nebo přátelské posezení.

Již nyní se na Vaši návštěvu za všechny jídlonosiče, kuchtíky a rodinu těší

Tomáš Fiala."

V podniku se točí - Krušovice 10° - Krušovice Černé .

Kategorie - Restaurace

Mody
7. červenec 2010 | 15:17

Tak sem se stále ráda vracím. Široký výběr jídel, příjmná obsluha i protředí.

ihonzisek
24. srpen 2009 | 18:11

Moc pěkný místo s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Žel je to pro Plzeňáka docela z ruky. Na jednu stranu jsem byl mile překvapen, když po večeři jen tak mimochodem přistál na stole talíř se štrůdlem, ale o to větší bylo rozčarování, když si ten neobjednaný štrůdl nechali bez mrknutí oka zaplatit. Ale to je asi tak jediná věc, kterou bych vytknul...

spachtle
23. červen 2009 | 01:15

Dobré jídlo za neuvěřitelné ceny, stejně tak ubytování. Za zkoušku rozhodně stojí akce typu zabijačkové hody. Dávam 4 hvězdy.

plantaznik
8. listopad 2008 | 21:21

pro milku, neni nad pekne smrdute cigaro:-(

jinak hospudka je to velice prijemna, jezdime tam zhruba jednou za mesic, a vzdy jsme byli spokojeni, jednoznačně dopotučuji

Milka
9. leden 2008 | 11:48

Mezi svátky jsem též navštívila tento podnik, čekala jsem bůhví co, vzhledem k umístění v rokycanském okrese, ale byla jsem dost zklamaná. Prostředí mě nijak nenadchlo, k selskému stylu s krásnými kachlovými kamny se vůbec nehodí komunistická dlažba na parketu uprostřed místnosti, rovněž je škoda,že krásná okna s klenbou zakrývají nevzhledné záclony. Jinak tu bylo krásně teploučko a až na vyhrávající dechovku a špinavý ubrus už asi není k prostředí co dodat. V jídelním lístku je nabídka tak rozsáhlá,že se v ní člověk začne po chvíli ztrácet a otázkou zůstává, jestli je každé z těch možná stovek jídel připravováno vždy stejně a se stejnou péčí. Některé názvy pokrmů jsou nicneříkající a já se nerada ptám více než jednou. Rovněž nabídka vín i ostatních nápojů je víc než dostačující a tak jsem si jako aperitiv objednala nevšední Dubonet, který ovšem neměli. Možná i ten Dom Perignon mají jen v nabídce:-) Jídlo bylo chutné, avšak trochu obyčejné. Obsluha příjemná a nutno podotknout,že velmi dobře pečující. Velmi mile mě překvapilo,že připravili Daikiri, které nebylo v nápojovém lístku, ačkoliv to mělo s Daikiri pramálo společného. Přinesli mi bezmála půllitr rozmixovaných jahod s ledem! Po jídle byla chuť na něco sladkého, ovšem z názvů moučníků jsme opět nebyli moc chytří, takže jsme si nic neobjednali. O to milejší bylo překvapení, když nám na stole přistály lahodné nadýchané koblížky. Byly naprosto úchvatné, jako od babičky. Ovšem taky si je nechali zaplatit:-) Celkový dojem nejvíce zkazilo, když nás po zaplacení účtu nenechali dokouřit a paní majitelka nás upozornila, abychom v době večeří chodili kouřit na chodbičku. Ceny jsou neuvěřitelně nízké, ale já si příště radši připlatím a pojedu jinam:-)

čajda
1. říjen 2007 | 21:47

tam je to pred velice nadherne!!!!

xxxx
27. červen 2007 | 00:31

Dnes jsme tu byli na večeři, jídlo i obsluha byla super. Víběr vín nás naprosto šokoval-napočítali jsme 141 druhů, Na takové malé vesničce mají šampus Don Perignon-no prostě rachot, Nestagnujou-otevírají nový hotel s restaurací.

Vohry
13. březen 2007 | 22:10

Hojně vyhledávaný podnik na Rokycansku. Najdete zde především pražské chataře kterří mají chaty v širokém okolí. Často jsem jezdí zájezdy z vesnic celého okresu nebo různé spolky. Obsluha je příjemná, ale řekl bych, že poslední dobou kvalita podniku trošku stagnuje.

Mirok
20. leden 2007 | 02:24

Co vím, tak se zde pořádají zabíjačky a další kulinářské obžerství pro široké okolí. Byl jsem tam zatím jen jednou na večeři, byla dobrá. Každopádně Biskoupky žijí jen díky této hospodě, jinak by tam chcípnul pes.

vendis
14. květen 2006 | 12:10

Skvělé prostředí, obsluha, jídlo - prostě skvost. Doporučuji navštívit. Plán příjezdu naleznete na jejich internetových stránkách.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info