Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Tachov

Celkem 5 recenzí

Tonda Slepejs - U Marienky
15. červen 2012 | 13:44

Super knajpa v (nechtěném) retro stylu s velmi vřelou obsluhou, zajištěnou přímo majitelkou podniku. Obsluha je rychlá, neboť během prvních 5 minut otevírací doby již stihla vypít 2 velké fernety a moc to s ní ani nezamávalo. K přijemné atmosféře přispívají i historky a písničky trampů, kteří rádi po celodením šlapání svlaží hrdlo pivečkem od Marienky. Doporučuji všem, pro které umakart není jen materiálem!


gambrmen - Mini občerstvení Pavel
6. listopad 2007 | 16:54

Pokud je zavreno, nezoufejte, staci tak 5minut postavat pred stankem, a dorazi pan majitel, ktery bydli v domku ve dvore.

Hvezdicky davam hlavne za to ze nam takhle otevrel. A jeste se zrejme chtel pred zimou zbavit lahvi nealka, ktere prodaval velmi levne.


Beny - Mini občerstvení Pavel
6. listopad 2007 | 15:26

Na cestě z Gutštejna do Lázní jsem se tu na vandru taky zastavil, je to ideální na spláchnutí po cestě do Konstantinek.


gambrmen - U Marienky
16. říjen 2007 | 15:29

Ze me ta cca 75leta slovenka Mariena Knedlikova nejdrive nauctovala vice jak dvojnasobek, to bych ji mozna jeste vzhledem k jejimu veku odpustil, ale to nasledovne rozesilani echa do okolnich podniku, to sem nepobral.

jinak Chodovarek byl standartne vybornej:-)


Mirok - U Marienky
15. říjen 2007 | 18:41

Vesnická hospoda se štamgasty, bez ubrusů... zkrátka návrat do 80. let. Což by bylo i zajímavé zpestření a nevadilo by to. Chodovar zde průměrný, ale stále dobrý. Ale ta výčepní je "nějaká divná". Nejen že neumí sčítat a pokusila se nás natáhnout o stokorunu. Vzali jsme to že se spletla, nechali si jí vrátit a slušně odešli. Ale ve druhé hospodě v obci jsme se dozvěděli že na nás poslala echo že jsou s námi problémy. Asi proto že jsme se nechtěli nechat tak průhledně okrást. Doporučuji paní vrchní návrat do 3. třídy k počtům.

Nebýt antré na konci tak dám 4 hvězdičky, takhle jen dvě a to jen díky Chodovaru.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info