Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Rokycany

Celkem 146 recenzí

Vohry - Paraplíčko
13. březen 2007 | 22:05

Paraplíčko je skutečně taková místní napodobenina Elektry či Staru - Star uvádím především kvuli tomu, že ho navštěvují stejné věkové kategorie. Točené pivo zde nestojí za nic takže ho vždy nahrazuji lahvovou dvanáctkou Pilsner Urquell. Je zde TV kde se neustále promítají fotky z předešlých akcí, kterou jsou i na webu tohoto podniku. A co vím tak se tu dost krade takže si dávejte bacha na věci. Potrefenou husu, ale rozhodně nečekejte:)


Vohry - Pizzerie Bassano
13. březen 2007 | 22:01

Kromě pizzy zde naleznete i několik klasických restauračních pokrmů. V neděli tu bývá akce, že k jídlu dostanete automaticky vybraný moučník zdarma. Pizza i jídlo je zde dobré, ale k posezení mne osobně více vyhovuje druhá rokycanská pizzerie Galaxy.


Vohry - U Habakuka
13. březen 2007 | 21:54

Musím se přiznat, že tenhle podnik mi úplně nesedl. Obsluha je nepříjemná a skoro pokaždé se mi stalo, že se mi na účtě objevili nějak zázračně položky navíc... Místní Gambrinus 12 mi zas až tak vynikající nepříjde a o kuchyni se raději nezmiňuji. Pozitivem je ovšem kulečník a jukebox. Kromě jednoho kulečníkového stolu je zde i jeden billiard. Jinak v popisu zmíněná kapela není The Backwards, ale The Spiders - více na http://www. thespiders. cz/. Jeden z členů kapelu zde i obsluhuje.


Chody - U Tří Zmijí
9. březen 2007 | 11:20

Jen poznámka. U Salzmannů se pivo nevaří, Salzmannův ležák je vyráběn v Pivovarském dvoře v Chýni u Prahy.


Vohry - U Tří Zmijí
8. květen 2008 | 17:15

Vynikající kuchyně ovšem tomu odpovídající ceny. Občas se tu nově dělají akce jako uzená kolena, žebírka a tak podobně... Samozřejmě s vynikající dvanáctkou i když v 0,4 l sklenicích...


Vohry - Café Bar Filip
6. srpen 2007 | 14:36

Na Filipu se mi líbí, že kromě dvanáctky Gambrinus točí i čím dál oblíbenější Stellu Artois. Jediné co mi jako nekuřákovi na tomto podniku vadí a co vím to vadí i spoustě kuřáků je děsný cigaretový zápach po celém podniku, který poté doma nevyvětráte ani za týden. V podniku je sice jedna čistička vzduchu, ale nezažil jsem, že by byla zaplá a to sem poměrně častý host. Jinak ale doporučuji především pro přátelské posezení.


Vohry - Pizzerie Galaxy
7. březen 2007 | 13:49

V pizzerii je vynikající a hlavně rychlá obsluha. V pátek nebo v sobotu večer je však nutná rezervace. Na podniku mne akorát mrzí pivo, které se zde točí a absence alternativ alespoň v láhvi. Těsto místní pizzy není jako u italské ale tlustšší ale i tak je místní pizza výborná, stejně tak noky, farfalle a saláty.


Fiky - Na Statku
7. březen 2007 | 13:03

Nemají sice takový velký výběr jídla, ale za to mají velké porce a jídla jsou chuťově skvělé.


Mirok - Pizzerie Bassano
12. únor 2007 | 16:56

Starší ze dvou rokycanských pizzerií. Pořádáme zde srazy ze ZŠ v salonku, který je oddělen od pizzerie a má vlastní audio systém. Zatím máme jen dobré zkušenosti. Takže doporučuji pro sraz skupiny cca 20 lidí.


Mirok - Paraplíčko
12. únor 2007 | 16:51

Plzeň má Elektru, Rokycany Para. Což mluví za vše. Vždycky jsem se divil jak se na tak malý prostor velikosti většího obýváku vejde tolik zpocených lidí. Člověk musí vynaložit velké úsilí a obratnost když se prodírá davem přes parket od baru ke stolu. 4 roky sem zde nebyl tak nevím jak je to dnes ale řekl bych že beze změny. Na druhou stranu komu se líbí tento styl zábavy, tak v Rokycanech asi není lepší místo kde se mu oddat.


gambrmen - Hotel Berounka
2. duben 2007 | 00:48

01.04.2007: tak menim trosicku nazor, obsluha je jiz OK.

29.01.2007: Obsluha zrovna moc prijemna neni....

Ale mimo hlavni sezonu (vodackou sezonu) je to nejspis jedina moznost dat si v Libline pivo ci se najist.


Mirok - Stará Hospoda
21. leden 2007 | 22:39

Stará v Dobřívě v poloroubeném stavení je na turisticky nejlákavějším místě Rokycanska-cestou k místnímu hamru ze 16. století. Vnitřek sice nic moc ale venku na břehu Padťského potoka (který je mimochodem v posledních letech až moc často mimo koryto a tím pádem i v hospodě) se ve stínu staletých stromů sedí opravdu dobře. Od jara do podzimu za pěkného počasí si není kde sednout, jelikož je hospoda v obležení cyklistů. Škoda že není venku víc možností k sezení, místo tam mají.

Mimo diska triska jsou tu občas i koncerty punkových kapel, jelikož klub Koupák ve vedlejších Strašicích je dlouhodobě (a snad ne napořád) mimo provoz.


na začátek | «předchozí | Strana 12 z 13 | následující» | na konec

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info