Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Rokycany

Celkem 4 recenzí

Vohry - Sportbar casino Forbes
5. květen 2007 | 13:12

Pokud vás láká bohatý výběr blikajících krabiček tak jste tady doma:) Bohužel výběr točeného piva nebyl zrovna chytrý, ale naštěstí zde mají aspoň plzeňskou dvanáctku v láhvi i když se mi ještě nestalo aby byla vychlazená:( Interiér mi přijde jinak děsně chudý a obsluha je příjemná/nepříjemná podle toho kdo má směnu..


Vohry - Tipsport bar
5. duben 2007 | 15:00

Podnik je oblíben zejména místními hazardními hráči díky ruletě:) Jinak se zde ale dá v klidu i posedět akorát obsluha silně vázne - je nutné chodit na bar..


Vohry - Pod Lampou - Na Pátku
14. březen 2007 | 13:14

Na pátku má nyní nového majitele a musím říct, že úroveň šla rozhodně nahoru. Pravidelně se tu teď konají každý patek mini diskotéky, ale spíše pro starší.


Vohry - Lebowski Café Bar
13. březen 2007 | 22:07

První bowling v Rokycanech se stále ještě poměrně novou dráhou. Výborné posezení s přáteli a velice příjemná obsluha akorát pátky kdy bývá narváno docela nestíhá takže se nevyhnete občasnému výletu na bar.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info