Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Rokycany

Celkem 6 recenzí

paja1012 - Club No 1
11. září 2010 | 21:59

Původně jsem chtěla dát za 3, ale při psaní recenze jsem si uvědomila, že kromě lehce nadstandardního interiéru (na Rokycany) tu moc pozitiv nenajdu. Jde tu i v klidu posedět, pokud člověk přijde brzy po otvíračce. Prostor na tancování je jako v případě Para zcela nedostatečný. Hudebně klub nevybočuje z řady jiných diskoték(Para,Žďár). S obsluhou mám spíše špatnou zkušenost (už se mi také stalo, že jsem na reakci barmanky u prázdného baru čekala téměř 10 minut!!)


kaleo - Club No 1
28. leden 2009 | 02:53

Tak Rokycany mají zase smůlu, další miniatura disko, jako je Paraple, Habakuk, Kasino, nebo Ždar,. Trochu to šlo v Pekárně, ale ta je už dávno pryč. Málo místa a tudiž zmatek nad zmatek, me tam vadilo, že si človek pokud neřve jako blázen a nerozhazuje rukama a hlavou jako šílenec skoro nemůže nic objednat, protože obsluha prostě neslyší. Kdo to dělal nerozumí problému, prostor muzika, možna pizza bytam mohla byt nebo vinarna, ale tohle je dost vedle. Ale abych jen nekritizoval, nahoře je pěkný skleník,,,,,, ahoj....


marann - Club No 1
23. květen 2008 | 16:37

prostredí je fak luxusní jsou tam vidět peníze , ale na muj vkus velice omezený sortiment a řekl bych dost sprzněný receptury coctailů udajně to mají nařízené majitelem. Co setýká muziky nebudu hodnotit jak už bylo zmíněno střídavě oblačno. Co je ale pro mě zásadní je malý prostor 80 lidí a je zácpa všude. Zavírají ve 4 ráno o to přesně. jakmile padla 4 byla mi vytržena sklenka s nedopitým drinkem se slovy zavíráme. Ok podnik v současné době zažívá bům snad jim to vydrží ale já už tam půjdu s určitými obavami a to ještě kyž moje společnost bude naléhat....


UNK - Želízko
23. březen 2008 | 18:22

Jak řekl Vohry. Želízko... před 4rokama to bejvávalo jinak. Narvanej klub, o zábavu postaráno. Teď? Prázdnej klub.


Vohry - Club No 1
29. leden 2010 | 15:37

Pěkný interiér, muzika taky ujde, dobrá obsluha


Vohry - Želízko
18. květen 2007 | 21:05

Je to taková nouzovka když je v pátek v Rokycanech všude jinde natřískáno tak na Želízku máte jistotu, že tu budu skoro prázdno.. Dřív to tak, ale nebývalo.. Pivo je zde děsný, zachraňuje to Pilsner v láhvi..
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info