Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Plzeň - Sever

Celkem 107 recenzí

Ikonnka123 - Restaurant Rudolf II.
12. červen 2011 | 17:31

Obsluha strašná, mladé nevyučené holky bez vychování, co neví, že hlavní chod se nosí ke stolu až po odebrání talířů od polévky, a ne dokud se ještě polévka dojídá ! A to tam měli 5 a půl lidí. . . Byli jsme tam v sobotu 11. 6. Třikrát se nás vždy po minutě chodily ptát, jestli už máme vybráno, docela obtěžující. . . Jinak jídlo nic moc- polévka přesolená- kuřecí vývar za 39,-. Předkrm- Šunková rolka s křenovou šlehačkou a ananasem- plněno křenovou směsí z obchodu, šlehačku to ani nevidělo. Maso- Tajemství knížete Metternicha-uprostřed syrové. Chtěli jsme si vyzkoušet restauraci před objednáním svatební hostiny, ale nakonec jsme se rozhodli pro jiný podnik. Prostředí velmi hezké.


Mody - Lesní Restaurant Lipovka
29. leden 2011 | 23:42

výborné jídlo, velké porce za velmi přijatelné ceny... za komunistů a komunistickým papalášům sloužící hotel prostě tou atmosférou dýchá, ale co... vaří dobře a obsluha je příjemná. A jídlo bylo do 10ti minut od objednání - což je pecka :)


gary - Velký špejchar
29. leden 2011 | 13:58

Byl jsem zde po delší době, opět nový majitel, snad už nastálo, dal jsem jen pivo, jídlo ne, prostředí s eopět předělalo, řekl bych že k lepšímu, obsluha je lepší než ta co tam byla. Někdy ochutnám jídlo, až zase zajdu.


Kiss - KD Záluží
28. leden 2011 | 17:38

Jó klasickej kulturáček, vždy když se vydáme na brutus, předtím dáme vynikající pivečko a utopenečka, který nikdy nezklame!


Kiss - Velký špejchar
28. leden 2011 | 17:37

Tady už nepomůže ani zázrak, netroufám si spočítat kolikátý to vlastně již má majitel, ale nejlépe by udělali, kdyby to zbourali a postavili tam třeba obchodní dům!


Maty - Na Rozcestí (Příšov)
8. leden 2011 | 17:17

vynikající jídlo z čerstvých surovin, příjemná obsluha pro mě jednička na sever od Plzně!!!


Mody - Na Rozcestí (Příšov)
8. leden 2011 | 17:13

Po první návštěvě musím konstatovat, že je to jedna z nejlepších restaurací v okolí Plzně. Velmi říjemná obsluha, jídlo moc chutné, příjemné prostředí. Už teď se snažíme vymyslet, kde tam zaparkujeme 40 aut na příští zakončení sezóny našeho klubu. :)


gary - Na Růžku a Pizzeria Picasso
14. prosinec 2010 | 19:00

Restaurace a hospoda zároveň, avšak při mé návštěvě nevařily, tak jsem dal aspoň pivo, které nebylo špatné, obsluha docela ochotná, prostředí docela ušlo, horší bylo osazenstvo, ale za to holt nemůžou.


Marek91 - U Drabasů
12. prosinec 2010 | 18:52

Klasický český styl vaření. Nic co bych si doma neudělal do půl hodiny. Po 2. bych sem zavítal tak na točenou kofolu


Marek91 - Klub Horní Bříza
12. prosinec 2010 | 18:50

Společenké akce se zde dají vytvořit opravdu pěkné. Jednu jsem sám organizoval a byla myslím si velice povedená. Diskotéky to už je horší a kuchyně?... bez komentáře celkově tedy lehký pod průměr ale díky osobnímu vztahu dám 3*


Marek91 - Býkov
12. prosinec 2010 | 18:47

Nechápu, že tento podnik dávno nezkrachoval. Poměr kvality a ceny je totiž strašný. Měl jsem zde jídlo 2x a bylo zcela obyčejné na svoji cenu. Přitom by se z tohoto krásného zámeckého statku dalo vytvořit něco úplně jiného. Zkrátka býkov je jedno velké zklamání


Marek91 - Zámecká pivnice
12. prosinec 2010 | 18:44

2 hvězdy a to jen za to, že mám k "zámeckej" osobní vztah. Jinak bych do takového podniku nepáchnul
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info