Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Plzeň - Sever

Celkem 8 recenzí

Moniqa - Zámecká pivnice
27. červen 2011 | 21:55

Jako bývalý student plaského gymnázia mám k této pivnici citový vztah, ale v podstatě jde o klasický až vesnický pajzl se svými štamgasty a zakouřeným ovzduším.. Ale na jejich uzenou klobásu a naložený hermelín se ráda několikrát ročně vracím.. :)


Marek91 - Zámecká pivnice
12. prosinec 2010 | 18:44

2 hvězdy a to jen za to, že mám k "zámeckej" osobní vztah. Jinak bych do takového podniku nepáchnul


Jeník - U Škardů
6. červen 2008 | 18:25

To, jaká bude v hospodě atmosféra, závisí do značné míry na náladě pana Škardy, je to takovej morous...


Vladimír - Zámecká pivnice
14. květen 2008 | 18:28

uvnitř jde o běžný nic moc výčep, který hodnotím 2*. když se dá ovšem v létě sedět venku, strávit podvečer v zámekckém parku je moc příjemné- 4*. Shrnuto- (2+4)/2=3*


gambrmen - U Škardů
22. duben 2008 | 00:32

Drive nez byl postaven pristavek, zde na jeho miste byla obrovska terasa, z ktere byl vyhled po zahrade a dvorku kde byly rozhazeny ony exponaty. jinak hospudka vesnicka s mistnim osazenstvem, pres leto (hlavne na venkovnim sezeni) kvanta cyklistu.


Vladimír - Na Nádraží
21. březen 2008 | 17:47

vevnitř jsem nikdy nebyl a asi bych to ani neriskoval:)je to ale skvělé místo na poměrně dobré pivo na stojáka po příjezdu nebo před odjezdem z Plas.


Vladimír - U Suku
7. prosinec 2007 | 18:11

pokud zavítáte do Plas, bylo by určitě chybou vynechat návštěvu "Sukovny". jde o kultovní centrum "kulturně-společenského života" v Plasích :-) najdete tu zákazníky veškerých věkových skupin. v létě je moc příjemný posezení na terase. pivo bych tu ovšem hodnotil jako průměrné.


debrdy - Na Závrtku
1. listopad 2007 | 00:10

V léťe jezdim okolo na kole do práce. Takže když jedu zpátky tak většinou neodolam a stavim se.

Doporučuju sekanou kterou dělají na grilu, takže z ní zbytečná mastnota odteče. Jinak tolika ožralejch lidí všeho věku se hned tak nevidí. Myslim tim v pátek večer , když se sjíždí vodáci.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info