Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Plzeň - Jih

Celkem 101 recenzí

leonaXYT - Kiosek Pod břízou
22. leden 2012 | 17:28

... noví majitelé odvedli pořádnej kus práce, dali si záležet na interiéru, udělali vynikající venkovní terasu, která je v létě bezkonkurenční.. Ovšem na tak malý vesnici těžko měnit klientelu :-/.


zappy - Modrá Hvězda
25. září 2011 | 21:14

Vždy jsme se zastavili, když jsme jeli na kolech, ale po dnešku již nikdy více. Chování personálu je fakt hrůza. Mraky špinavýho skla na baru, lidi co chtěj dávno zaplatit a když přijdete k baru, tak nic nedostanete, protože-"nejsme žádnej stánek, ale hospoda". Myslím,že tady o hosty nestojí.


Turbínka - Modrá Hvězda
13. srpen 2011 | 11:18

Po delší úvaze kam se vydat v okolí Plzně na oběd, vyhrála Modrá Hvězda díky svému vyhlášenému pivu, což je bohužel jediné co v restauraci za něco stojí. Po příchodu do lokálu, jsme se obsluhy na baru zeptali na místo naší rezervace, byli jsme však odbyti, jelikož rezervace měl na starosti kolega, na kterého jsme museli několik minut počkat. Zavedl nás do salónku, kde nám řekl ať si vybereme jakýkoliv stol. Bohužel na výběr bylo jen z obsazených nebo z čerstvě opuštěných stolů, kde se na ušmudlaných ubrusech válely relikty od předchozích návštěvníků. Usadili jsme se k jedinému přijatelnému stolu v rohu, kde na špinavém, dlouho nepraném ubruse našlo své místo k poslednímu odpočinku pár muších těl a několik hranolek od posledního návštěvníka. Vcelku rychle se nás ujal třetí kolega s otázkou co budeme pít, bohužel špatně se odpovídá, když jsme doposud neviděli nápojový lístek. Co se týká jídelního lístku, byl velmi nepřehledný, plný klasických českých šlicht a jen pár pomerně dobře vyhlížejících dobrot z hovězí svíčkové. Po chvilce jsme si objednali a za nedlouho na to nám byly doneseny nápoje. Pivní tácky jsme si museli sami vydolovat z pod květináče plastové hrůzy hyzdící stůl a coca ? cola se nejspíše dle Dobřanských zvyků podává teplá. Za 56 (!) minut po naší objednávce nám čtvrtý kolega přinesl objednané jídlo. Bohužel moje představa steaku na medium se značně liší od představ kuchaře, jelikož talíři vévodil steak done. A však musím uznat, že všichni čtyři jsme měli jídlo ve stejnou chvíli a teplé. Dezerty nám byly přineseny v celku rychle, jako káva ucházející Segafredo. Restaurace se snaží působit lepším dojmem, ale detaily někdy velmi podstatné trochu unikají. Bohužel jejich naprosto špičkové pivo to vyvážit nedokáže.


kuchar - Peklo
11. srpen 2011 | 21:55

Jelikož jsem rodilý Přeštičák, mohu zhodnotit. Restaurace "docela" hezká, takový normál. Leč králík puci-puci a celý jídelníček je tady asi 156 let. Personál žádný zázrak. Při mé poslední návštěvě mě při reklamaci jídla servírka řekla:"Vždyť sem nemusíte chodit". Bohužel v Přešticích není skoro kam vyrazit s partnerkou na večeři, tak se trochu drží. Od kuchyně ale nečekejte žádný kulinářský zážitek. Není špatná, ale klasika, kterou dostanete všude


kuchar - U Koťátek
15. červenec 2011 | 23:08

Tak tady nastala změna. A je vidět, jak se dá dobře zaběhnutá hospoda rychle "zabít".

Dnes se zde již nevaří, při příchodu se na Vás od baru posívá doost nepříjemná, rachytická servírka. Majitelem je hasič a je vidět že gastronomii rozumí jako koza petrželi. Personál neochotný, nepříjemný. Při každé objednávce Vám dávají svým chováním najevo,že otravujete a po 9 /při otvítací době do 10 hodin/ už si Vás nikdo nevšimne. Děs a rozhodně ne palec, ale všechny palce dolu.


swell - Modrá Hvězda
20. červen 2011 | 13:22

Restaurace v letních měsících plná much, arogantní obsluha, jídlo slušné..


taklberry - Modrá Hvězda
13. březen 2011 | 21:33

Vyhlášená restaurace, zejména pro cyklisty skvěle dostupná i z blízké Plzně (ale pak ta cesta zpět... ;-). Místní pivo opravdu stojí za to. Jídlo podle toho, jak má kuchař náladu. Zahrádka je pěkná a veliká, ale občas tam odmítají obsluhovat, takže si pěkně pro každé pivko chodíte dovnitř (i pro jídlo a to už je vážně moc). Na tak vyhlášenou restauraci bych očekával obsluhu na úrovni (vyučenou, ne brigádnice), bohužel během cca 4 let, kdy podnik občas navštěvuji, jsem zlepšení nezaznamenal. Teď naposledy byl čísník "veselý", ale alespoň nás všechny bavil. Kdo pil moc rychle, dostal rovnou tupláka :-)


Kiss - Pizza Music Bar Zámecká
28. leden 2011 | 17:34

Po návštěve zámku kozel, jsem byl unešen místní vynikající pizzou, pivečko také šmakovalo a ceny bezkonkurenční!


pavliCZECH - Restaurace pod Klášterem
27. září 2010 | 14:34

Velice příjemná restaurace s dobrým jídlema příjemnou obsluhou. Vevnitř nekuřák, venku na terase se kouřit smí. Nemají jídelní lístek dlouhý jako vojna a mír, ale vybere si z něj každý. Mohu jenom doporučit.


papilon - Disco Fontána
13. září 2010 | 16:37

podnik vrele doporucuji obzvlast musim pochvalit dj Drake - dobra muzika hraje co si lide preji a zbytecne nezvasta do mikrofonu


coco - Modrá Hvězda
17. květen 2010 | 14:15

Pivo jak z popelnice, hnus


Ady2 - Pizza Music Bar Zámecká
4. květen 2010 | 21:22

Bohužel loni přestali

točit Svijany.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info