Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Plzeň - Jih

Celkem 61 recenzí

Esender - Cinema Bowling
27. únor 2018 | 23:16

Vynikaji prostredi, fajnovkove jidlo, dobry pivko a prijemna obsluha. Obcas tu mastime jak kuzelky tak bowling. Da se tu koukat na fotbal perfektne popit najist a obcas i pekne striskat kdyz se to sejde ;) urcite doporucuji...


paju - Modrá Hvězda
7. srpen 2016 | 10:21


Fimive - Restaurace Na návsi
18. leden 2015 | 20:15

Obsluha ujde, ale tak drahou hospodu nenajdete v plzni


insurgentes - Restaurant - Café U Konáška
12. červenec 2014 | 15:49

Byli jsme tam poměrně pozdě večer utrmácení a hladoví, a ani jsme nečekali víc než trochu hmoty do žaludku, o to větší bylo naše překvapení, když jsme dostali výbornou grilovanou makrelu, k ní jsme si dali grilované brambory (ty byly, pravda, trošku sušší, ale vše zachránil podávaný extra virgin olivový olej) a grilovanou zeleninou (ta mohla být zase trochu víc udělaná, ale byla marinovaná ve skvělé středozemní marinádě, tak jsme to odpustili) a navrch domácí tzatziky omáčku, a to vše bratru za 185 korun? Prostě příjemné překvapení, ožily nám smysly a cítili jsme se občerstveni tímto příjemným zážitkem. Pravý opak všech zatím navštívených rádobyrestaurací na domažlicku, kde je to předražené (klidně i 150 korun za obyčejné jídlo) a většinou se to nedá jíst. --- toto moje původní recenze ze 17.7.2013.

Nyní po roce jsme podnik navštívili znovu, a zřejmě změnili kuchaře, protože lákavé položky z jídelního lístku zmizely (makrela), místo toho deset variací na katův šleh. Tak jsme moc možností neměli a dali jsme si něco na ten styl, a sníst se to dalo jen díky velkému hladu. Ještě jsme měli salát Cézar, který byl sice z římského salátu, jak má být, ale dresing byla nějaká jogurtová sračka z makra, no bylo to dost unapetytlich. Pořád sice malinko lepší průměr, ale už žádné hurá jako na začátku se nekonalo.


buldozer - Café Restaurant CROSSROAD
24. duben 2013 | 21:19

Nepřijatelné.

Vlasy v jídle.

Nedodělané, ve středu syrové maso (kuřecí kapsa).

Nepříjemná obsluha.

Přemrštěné ceny.

Terasa u hlavní silnice.

Co víc?


Drice - Restaurace Na Růžku
19. únor 2013 | 12:39

V této restauraci jsem pokaždé moc spokojen. Obsluha příjemná a jídlo výborné.


pedros555 - Peklo
8. listopad 2012 | 05:01

název Peklo tomu odpovídá... jídlo studené nepoživatelné, odporně špinavé nádobí a těžce neochotná obsluha... interier špinavý hnus....


jana84 - Modrá Hvězda
11. říjen 2012 | 00:05

Návštěva v zimě 2012. Dobré jídlo, příjemná obsluha; bohužel u sousedního stolu silně kouřili, takže jsme návštěvu zkrátili, jak to jen šlo.


zappy - Modrá Hvězda
25. září 2011 | 21:14

Vždy jsme se zastavili, když jsme jeli na kolech, ale po dnešku již nikdy více. Chování personálu je fakt hrůza. Mraky špinavýho skla na baru, lidi co chtěj dávno zaplatit a když přijdete k baru, tak nic nedostanete, protože-"nejsme žádnej stánek, ale hospoda". Myslím,že tady o hosty nestojí.


Turbínka - Modrá Hvězda
13. srpen 2011 | 11:18

Po delší úvaze kam se vydat v okolí Plzně na oběd, vyhrála Modrá Hvězda díky svému vyhlášenému pivu, což je bohužel jediné co v restauraci za něco stojí. Po příchodu do lokálu, jsme se obsluhy na baru zeptali na místo naší rezervace, byli jsme však odbyti, jelikož rezervace měl na starosti kolega, na kterého jsme museli několik minut počkat. Zavedl nás do salónku, kde nám řekl ať si vybereme jakýkoliv stol. Bohužel na výběr bylo jen z obsazených nebo z čerstvě opuštěných stolů, kde se na ušmudlaných ubrusech válely relikty od předchozích návštěvníků. Usadili jsme se k jedinému přijatelnému stolu v rohu, kde na špinavém, dlouho nepraném ubruse našlo své místo k poslednímu odpočinku pár muších těl a několik hranolek od posledního návštěvníka. Vcelku rychle se nás ujal třetí kolega s otázkou co budeme pít, bohužel špatně se odpovídá, když jsme doposud neviděli nápojový lístek. Co se týká jídelního lístku, byl velmi nepřehledný, plný klasických českých šlicht a jen pár pomerně dobře vyhlížejících dobrot z hovězí svíčkové. Po chvilce jsme si objednali a za nedlouho na to nám byly doneseny nápoje. Pivní tácky jsme si museli sami vydolovat z pod květináče plastové hrůzy hyzdící stůl a coca ? cola se nejspíše dle Dobřanských zvyků podává teplá. Za 56 (!) minut po naší objednávce nám čtvrtý kolega přinesl objednané jídlo. Bohužel moje představa steaku na medium se značně liší od představ kuchaře, jelikož talíři vévodil steak done. A však musím uznat, že všichni čtyři jsme měli jídlo ve stejnou chvíli a teplé. Dezerty nám byly přineseny v celku rychle, jako káva ucházející Segafredo. Restaurace se snaží působit lepším dojmem, ale detaily někdy velmi podstatné trochu unikají. Bohužel jejich naprosto špičkové pivo to vyvážit nedokáže.


kuchar - Peklo
11. srpen 2011 | 21:55

Jelikož jsem rodilý Přeštičák, mohu zhodnotit. Restaurace "docela" hezká, takový normál. Leč králík puci-puci a celý jídelníček je tady asi 156 let. Personál žádný zázrak. Při mé poslední návštěvě mě při reklamaci jídla servírka řekla:"Vždyť sem nemusíte chodit". Bohužel v Přešticích není skoro kam vyrazit s partnerkou na večeři, tak se trochu drží. Od kuchyně ale nečekejte žádný kulinářský zážitek. Není špatná, ale klasika, kterou dostanete všude


kuchar - U Koťátek
15. červenec 2011 | 23:08

Tak tady nastala změna. A je vidět, jak se dá dobře zaběhnutá hospoda rychle "zabít".

Dnes se zde již nevaří, při příchodu se na Vás od baru posívá doost nepříjemná, rachytická servírka. Majitelem je hasič a je vidět že gastronomii rozumí jako koza petrželi. Personál neochotný, nepříjemný. Při každé objednávce Vám dávají svým chováním najevo,že otravujete a po 9 /při otvítací době do 10 hodin/ už si Vás nikdo nevšimne. Děs a rozhodně ne palec, ale všechny palce dolu.


Strana 1 z 6 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6


Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info