Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na Bobovce
By: pilsbot

Na Bobovce

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Prosecká 36 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 2
Co to je?
Praha 9 - Prosek, 19000
Telefon:+420-284-840-524
WWW:http://www.restaurace-bobovka.cz
email:info@restpoint.cz


Restaurace na bobové dráze Vám nabízí ojedinělý zážitek v příjemném prostředí uprostřed přírody. Je to skvělé místo pro setkání s Vašimi přáteli, nebo Vaší rodinou, při kterém si odpočinete a oddychově zasportujete.

Pro Váš větší komfort byla na podzim roku 2008 zrekontruována zimní zahrada, která disponuje jedním z nejkrásnějších výhledů v Praze. Její současná kapacita včetně baru je téměř 60 míst.

Na letní zahrádce, jejíž kapacita je téměř 80 míst, je od loňského jara nainstalována nová, větší markýza, která za nepříznivého počasí zakrývá téměř celou letní zahrádku. Součástí této zahrádky je i grill, kde se nabízejí speciality z grilovaného masa na dřevěném uhlí. Tradiční grilování na dřevěném uhlí se stalo nedílnou součástí letní pohody.

Pro firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery a teambuilding připravujeme cateringové služby a nabízíme prostor pro podporu zaměstnaneckých vztahů, zlepšení partnerských vazeb a načerpání nové síly do další práce.

Celková kapacita restaurace je 240 míst, z toho 60 míst je v restauraci a ve vyhřívané zimní zahradě. Bobová dráha je v provozu celoročně.

V podniku se točí - Clausthaler 12° - Gambrinus 10° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - grilované speciality - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Kavárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info