Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Blue Orange
By: pilsbot

Blue Orange

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Tupolevova 676 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 1
Co to je?
Praha 9 - Letňany, 19900
Telefon:+420-286-006-236
WWW:http://www.blueorange.cz
email:info@blueorange.cz


Hledáte příjemné a klidné prostředí, kde můžete vychutnat umění kuchařů ovlivněných gastronomickými trendy z celého světa? Kromě výtečného šťavnatého steaku zde najdete i další bonbónky světové gastronomie. Nechybí pestrá škála salátů a rybích specialit.

Na své si samozřejmě přijdou i milovníci české kuchyně. Pro ty, kteří se potřebují příjemně naobědvat a mají málo času máme připravenou rychlou a cenově dostupnou nabídku specialit tzv. business and weekend lunch.

Za hezkého počasí si můžete vychutnat výtečný oběd či nevšední večeři s přáteli na naší venkovní terase. Po celé léto grilujeme různé speciality na lávovém grilu. Tým kuchařů pracuje výhradně s čerstvými a kvalitními surovinami, čímž je zaručena výtečná chuť všech našich pokrmů.

Mimořádnou nabídku najdou v naší restauraci znalci vín. Nejen pro ně, se pořádají každý měsíc sommeliéské a gurmánské večery, které jsou vždy zaměřené na určitou oblast a doplněny gurmánskými specialitami.

Nevšedně řešený interiér, jehož dominantu tvoří prosklené atrium s živými rostlinami a galerie originálních fotografií dotváří celkovou atmosféru restaurace. Restaurace je plně klimatizována s bezdrátovým přístupem na internet.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - grilované speciality - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Vinárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info