Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivovarský klub
By: pilsbot

Pivovarský klub

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Křižíkova 17 Kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 2
Co to je?
Praha 8 - Karlín, 186
Telefon:+420-222-315-777
WWW:http://www.gastroinfo.cz/pivoklub/index.php?content=uvod
email:pivoklub@iol.cz


U zrodu tohoto podniku byla celkem jednoduchá myšlenka: Skoro všude si můžete dát třeba sto různých jídel a k nim jenom jedno pivo. V této hospodě si můžete dát jedno jídlo a k tomu sto různých piv. Naleznete zde minimálně 200 piv v láhvích, především z českých pivovarů, od velkých přes menší regionální až po minipivovary a malé soukromé výrobce. V nabídce nechybí ani piva importovaná, například belgická a německá, ale třeba i z Polska a Bulharska a dalších zemí.

Pivovarský klub nabízí příjemné, nekuřácké prostředí. Bohatá nabídka lahvových piv nejen z českých pivovarů. Šest točených piv - nabídka se mění. Jde vždy o speciály. Dobrá kuchyně a ochotná obsluha.

Vedle běžného restauračního provozu nabízíme možnost členství v našem klubu se zajímavým programem. Informace o programu a členství v klubu najdete ve zvláštní sekci. Pořádají se klubové večery - které vždy znamenají seznamování s minulostí a přítomností vaření piva.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Kluby

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info