Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Sportovní areál Loděnice
By: pilsbot

Sportovní areál Loděnice

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Vodácká 8 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) kulečník platební karty Cheque Dejeuner bezbariérový přístup nekuřácký prostor ubytování cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Praha - Troja, 17100
Telefon:+420-603-836-066
WWW:http://www.trojacatering.cz/lodenice
email:lodenice@trojacatering.cz


Sportovní areál Loděnice se nachází v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy, kde se v létě 2006 konalo MS v Kanoistice na divoké vodě a také Mistrovství republiky v Rodeu na divoké vodě.

Areál lze také využít k mnoha účelům, jako jsou například sportovní dny, teambuilding, tiskové konference, přednášky, prezentace, školení, ale také rodinné oslavy, svatby, křtiny. Nachází se zde vodácký kanál, baseballové hřiště, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle, umělá horolezecká stěna, tělocvična, fittness club a pouhých 5 min. přes lávku na Císařský ostrov, kde je jízdárna s koňmi. Pro děti je zde připraveno dětské hřiště. Součástí areálu je také moderně a vkusně zařízená restaurace se zahrádkou.

V podniku se točí - Granát 12° - Hoegaarden White  - Staropramen Černý .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Pivnice.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info