Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivnice U Drahokoupilů
By: jochy

Pivnice U Drahokoupilů

13.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Radlická 18 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce pivo z tanku Popularity: 3
Co to je?
Praha - Smíchov, 15000
Telefon:+420-251-550-050
WWW:http://www.udrahokoupilu.cz
email:udrahokoupilu@seznam.cz


Staročeská pivnice U Drahokoupilů je celkem nový (otevřeno 2008) stylový podnik situovaný v centru pražského Smíchova nedaleko metra Anděl. Jedná se o velice rozlehlou restauraci s nabídkou výborné kuchyně a tankového plzeňského piva. V restauraci U Drahokoupilů naleznete vyváženou kombinaci původních staročeských receptů a vyhlášených specialit zahraniční kuchyně.

Podnik se rozkládá ve dvou etážích - v 1. patře (na úrovni ulice) Vás čekají moderní prostory restaurace s kapacitou 55 míst. Spodní patro - rozlehlé a členité prostory upravené do 2 různých stylů - nabízí k dispozici dalších 130 míst pro příjemně strávenou rodinnou večeři, posezení s přáteli nebo třeba stylovou firemní akci. Wifi free připojení je zde samozřejmostí.

V restauraci jsou také nainstalovány velkoplošné obrazovky, které využijete při sledování sportovních přenosů. Né zcela obvyklá je i služba dětského koutku, která Vám může zpříjemnit návštěvu s dětmi.

provozni doba:

Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 23:00

Pátek 11:00 – 24:00

Sobota 12:00 – 24:00

Neděle 12:00 – 23:00

V podniku se točí - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Fanýs Hodnocení 3.00

Fanýs
17. duben 2010 | 04:53

Jídlo i pivo výborné. Mají i točenou kofolu. Závadou je všudepřítomná TV. V místnosti nahoře se nedá sednout zády k TV, protože jsou tam dvě. Navíc k TV bez zvuku pouštějí hlasitě nějakou rozhlasovou stanici, takže reklamy Vás obtěžují dokonce i na WC. Restaurace je pro poklidné popovídání s přáteli nevhodná. Ve sklepě je to prý lepší, ale tam jsme se bez rezervace nedostali.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info