Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Buldoka
By: Fanýs

U Buldoka

11.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Preslova 1 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 3
Co to je?
Praha 5 - Smíchov, 15000
Telefon:+420-257-329-154
WWW:http://www.ubuldoka.cz/index2.htm
email:není uveden


Dnes již legendární pražská hospoda byla otevřena v dubnu roku 1998.Od prvních dnů provozu si velmi rychle našla své zákazníky,kteří na ní nedají dopustit z několika důvodů:Tak za prvé...výborná a stále cenově přiměřená hotovková kuchyně,která si dlouho drží skvělý standart při širokém výběru jídel v cenách od 79 korun.Za druhé...další chvála na tradiční českou kuchyni a kulinářské speciality,obměňované každé roční období,věnované hlavně dobrůtkám ze světa.Za třetí...skvělá atmosféra při zápasech našich reprezentantů v jakémkoliv sportu.Kdo u nás zažil zápasy na mistrovství světa v hokeji,tak ví,o čem mluvíme.

Za čtvrté...příjemné a stylové klimatizované prostředí,s ještě příjemnějším a ochotným personálem.Za páté...skvělá Plzínka jako křen,vybraná mezi sto nejlepších restarací a hospod v Čechách.Novinkou je i kvasnicový speciál ze Zvíkovského pivovaru.Za šesté....velká nabídka kořalek z celého světa za ceny,po kterých se vám zamotá hlava,a navíc pro vás připravujeme vinný lístek prestižních světových značek opět za velmi příjemné ceny.Za sedmé...musíte se zkrátka přijít přesvědčit sami na vlastní kůži,už se na vaši návštěvu těšíme.

Otevřeno PoČt 11-24, Pá 11-01, So 11-24, Ne 11-23

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj  - Zlatá Labuť 13° - Zvíkovský Rarášek 11°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

Fanýs Hodnocení 1.00

Fanýs
6. červen 2010 | 18:04

Odkaz na hodnocení z 3.6.2010.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info