Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto EL ASADOR restaurant & bar
By: elasador

EL ASADOR restaurant & bar

23.5000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Osvětová 991 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 3
Co to je?
Praha 4 - Chodov, 14900
Telefon:+420-246-067-600
WWW:http://www.elasador.cz
email:rezervace@elasador.cz


Pravý jihoamerický grill restaurant & bar. Ojedinělý způsob přípravy pokrmů na dřevěném uhlí. Skvělé steaky, speciality na grilu a kuřecí pochoutky. Bar & lounge.

Díky své atmosféře ideální pro romantickou večeři nebo oslavu či party. Vhodné pro svatební hostinu.

Kuchyně - grilované speciality - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Alex-1 Hodnocení 2.00 robert Hodnocení 5.00

robert
4. leden 2012 | 17:28

Mně osobně a přátelům se atmosféra v restauraci moc líbí, interiér mi příjde do jihoamerického stylu nádherný. Personál je cvičený, ale profesionální, jídlo umí popsat do nejmenších detailů, vína doporučily slečny také skvěle, nikdy nechybí úsměv a ochota. Tento restaurant mám daleko, ale vždy se do této pohodové restaurace rád vracím, protože evidentně vědí co dělají a to se mi líbí. Za mě- perfektní.

Alex-1
18. prosinec 2011 | 15:52

Pompezní až tísnivě luxusní interiér rustykálního stylu se kterým nekoresponduje amatérská i když evidentně cvičená a trochu uměle příjemná obsluha. Zkráceně, 11 minut na natočení dvou piv nezachrání ani živá hudba, která ve spodním patře hrála pro poloprázdný sál. Neochota obsluhy zajistit dodatečné křeslo tísnícím se hostům a ani ceny v nápojovém lístku nesouhlasící s účtem (i o 20%) restauraci na hodnocení nepřidají. Za mě nemohu doporučit a i když mám restauraci co by kamenem dohodil, tak se tu asi delší dobu neobjevím.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info