Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Gráffů
By: Fanýs

U Gráffů

22.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:náměstí I. P. Pavlova 6 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 2
Co to je?
Praha 2 - Nové Město, 12000
Telefon:+420-732-765-309
WWW:http://www.restaurace-u-graffu.cz/CZ/uvod.asp
email:není uveden


Gastronomický komplex U Gráffů (Graff) vznikl po rekonstrukci původní oblíbené jídelny v přízemí rohového domu na náměstí I. P. Pavlova v Praze 2. Název Graff (hrabě) vychází z historických pramenů k této lokalitě.

K původní jídelně přibyly prostory plzeňské restaurace a formanky. Restaurace se salónkem a rychlé občerstvení nabízejí širokému spektru klientů vynikající kuchyni s výčepem ve sklepích dobře opečovávaného plzeňského piva Pilsner Urquell.

Jak se k nám dostanete – jednoduše: Metrem trasa C na stanici Nám. I. P. Pavlova a výstupem směr náměstí a stanoviště taxi, asi tak 30 metrů.

Veškeré nabízené služby – svačiny, obědy, večeře (jídelní lístky – menu), pronájem salónku pro cca 12 osob, hudební večery v hlavním sále restaurace a další akce uvádíme zde přehledně na našich webových stránkách.

Srdečně Vás k nám zveme, těšíme se na Vás a věříme, že se budete k nám rádi vracet.

Otevřeno PoČt 11-23, PáSo 11-24, Ne 11-22

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Fanýs Hodnocení 4.00 Natalka Hodnocení 1.00

Natalka
18. září 2013 | 10:47

Měli jsme rádi tuto restauraci. Zastavovali jsme se tam až 6 let, když přijížděli do Prahy: barman byl nádherný a měla restaurace pohodlnou, vlídnou, českou atmosféru a dobrou kuchyně. V letošním roce všechno se změnilo: nechutná kuchyně (žebra - 5 tučnýc soust, není co jíst), odporný barman, když uviděl, že jsme rusové (a jsme zákazníci a platíme peníze!) ošidil nás, a když jsem mu to řekla dokonce byl drzý a hodil peníze až se rozletěli. Velmi líto že zemřela oblíbená restaurace .

Fanýs
13. červen 2010 | 18:40

Hodnocení z 9. 6. 2010.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info