Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace-bar Baba Jaga
By: pilsbot

Restaurace-bar Baba Jaga

21.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Slezská 32 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) jukebox ticket Restaurant gastroPASS internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada regionální piva Popularity: 3
Co to je?
Praha - Vinohrady, 12000
Telefon:+420-604-712-812
WWW:http://www.restauracebabajaga.cz
email:mirek.petrikovic@seznam.cz


Rodinná restaurace s barem a letní zahrádkou do dvora. Potrpíme si na kvalitu jídla a pití. Snažíme se aby naši hosté odcházeli spokojeni a rádi se vraceli. Přijďte nás navštívit a sami se přesvědčit.

Točíme Radegast 12°, Velkopopovického Kozla 11 °, a Plzeň 12°, lahvové pivko Master 13° polotmavé, a Master 15° zlatý speciál.

Možnost uspořádat různé společenské akce, večírky, rauty, posezení s přáteli, oslavy atd...

V podniku se točí - Kozel Medium 11° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast 12°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

pubman Hodnocení 1.00 el.gekon Hodnocení 1.00

el.gekon
19. květen 2012 | 00:13

Zdravím. Byl jsem zde přes voucher. Obsluha mne přesvědčila, že sem již nikdy nezavítám. Velmi nepříjemná zkušenost. A to jsme nepřišli jen na to, co bylo na voucheru. Jídlo celkem šlo. Friťák obsluhovat umí. Myslím, že to tam obsluhuje pan majitel, jinak si nedokáži představit, že by vedoucí v personálu strpěl takovou drzost a provokace. Faktem je, že sem nejspíše chodí velmi vyrovnaná a klidná klientela, jinak by již obsluha dostala přes klapačku.

pubman
17. srpen 2011 | 19:33

NEDOPORUČUJI navštívit!!! Není mi jasné, jak může ekonomicky existovat restaurace, kde je personal (a majitel v jedné osobě) tak NESKUTEČNĚ AROGANTNÍ. Detaily nebudu rozebírat, ale takovéto restaurace je třeba sabotovat, jedině tak zvedneme úroveň služeb v českém pohostinství!!! NECHOĎTE TAM!

Fanýs
7. srpen 2010 | 10:51

Hodnocení z 2009
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info