Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pod Slavínem
By: pilsbot

Pod Slavínem

12.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Svobodova 4 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Exit stravenky nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel pivo z tanku Popularity: 2
Co to je?
Praha - Vyšehrad
Telefon:+420-222-513-149
WWW:http://www.pod-slavinem.cz
email:restaurace@pod-slavinem.cz


Restaurace se nachází v centru Prahy v městské části Vyšehrad. Disponuje kapacitou 80 míst a v teplotně přijatelných měsících roku také zahrádkou o 80 místech, která je vytápěna, je-li to zapotřebí. Vzbavení velkoplošným plátnem a 5 televizními plochami, které při žádném důležitém sportovním dění nezůstanou vypnuté. Co se nabídky pokrmů týče, na své si zde přijdou milovníci české kuchyně, v jídelním lístku je však k nalezení i široká škála mezinárodních jídel všeho druhu. Dostanete se sem tramvají č. 7, 18 a 24 a vystoupíte na zastávce Albertov. Na webových stránkách je možné provést rezervaci on-line. Podnik je celý nekuřácký.

Otevírací doba

Restaurace: 10:00 - 23:00

Kuchyň: 11:00 - 23:00 (ne. a po. do 22:00)

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Budvar kroužkovaný 12° - Budvar Tmavý 12° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - Steak House - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

cytobourec Hodnocení 2.00

cytobourec
18. září 2011 | 19:46

Naprosto otřesná a nepříjemná obsluha! Zatímco před několika lety zde ve směně vždy byl "hodný a zlý" číšník, dnes zůstali jen ti nepříjemní... Škoda, kuchyň až na zbytečně velké porce dobrá.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info