Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto BASTION PRAGUE RESTAURANT
By: pilsbot

BASTION PRAGUE RESTAURANT

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Horská 1751/4 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada cykloturistika Popularity: 2
Co to je?
Praha 2 - Nové Město, 12800
Telefon:+420-736-114-124
WWW:http://www.bastion-prague.cz
email:info@bastion-prague.cz


Na exponovaném místě s úchvatným pohledem na protější siluetu Vyšehradu a vltavská nábřeží Vás uvítá nový designově řešený Bastion Prague Restaurant.

BASTION PRAGUE RESTAURANT nabízí speciality mezinárodní a české moderní kuchyně. Ve vinném lístku je více jak 100 druhů vín ze zahraničních i tuzemských renomovaných vinařství, zpestřenou o kolekci šampaňských značek. Bar nabízí pestrou škálu vybraného alkoholu a prémiových drinků. O spokojenost hostů se stará vyškolený personál, včetně profesionálního sommeliera a baristy.

Variabilita prostoru umožňuje konání firemních akcí, večírků, svateb, kulturních akcí (módní přehlídky, koncerty, letní kino).

Při archeologickém průzkumu, který probíhal počátkem tohoto desetiletí, bylo odkryto v bývalých středověkých hradbách Nového města pražského, lemující dlouhou část Horské ulice, v bastionu označovaném jako XXXI U Božích muk bývalé gotické schodiště. Sestup po několika stupních zrenovovaných schodů přesune návštěvníky o téměř sedm set let.

V zajímavě řešených prostorách, které vytvořili v industriálním stylu (železo, sklo, beton) architekti MCA ateliér je v interiéru místo pro 60 hostů, v létě se kapacita rozšíří o přilehlý prostor přimknutý k hradbám o dalších 100 míst. Poloha nabízí mimořádný výhled na protější Vyšehrad a pražské panoráma. Restaurace je snadnopřístupná veřejnou dopravou, k dispozici je i parkoviště.

V podniku se točí - Hoegaarden White  - Leffe Bruin  - Staropramen 12° - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info