Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Sajado Wok & Sushi Restaurant
By: pilsbot

Sajado Wok & Sushi Restaurant

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Vršovická 160/1 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor rozvoz jídel Popularity: 2
Co to je?
Praha 10 - Vršovice, 10100
Telefon:+420-271-746-651
WWW:http://sajado.cz
email:sajadorestaurace@gmail.com


Tato restaurace s čínskou kuchyní pod původním názvem Žlutá řeka patří k nejstarším nejen ve Vršovicích. Po dvaceti letech změnila provozovatele, byla zrekonstruována zevnitř i zvenku a pod novým názvem Sajado byla znovu otevřena v listopadu roku 2017. Kromě sortimentu jídel, na který byli stálí zákazníci po léta zvyklí si získává stále větší uznání široká paleta sushi, což dokazují vysoká hodnocení na webu. Ke stále většímu důrazu na profilaci restaurace jako sushi restaurace patří i sociální zařízení ve střízlivém černém provedení a čistých liniích. Strategická poloha na rohu křižovatky u stanice tramvaje Nádraží Vršovice naproti nádraží Vršovice znamená, že se sem zákazníci pohodlně dostanou MHD a restaurace je díky vkusné, ale výrazné světelné reklamě zdálky vidět, tudíž se dá snadno nalézt. Přitom se poblíž najde i nějaké to místo k zaparkování. Otevírací doba je každý den od 10:30 do 22:30.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 10°.

Kuchyně - orientální.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info