Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto TiTiTwister
By: djPitriS

TiTiTwister

63.1667II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.17
Adresa:Sokolovská 48 Taneční kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně fotbálek TV/projekce kulturní akce rozvoz jídel Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Lochotín, 32300
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Taneční klub v prostorech bývalého klubu Impuls, poblíž lochotínského Atomu. Dle slov majitele se máme těšit na mnoho akcí - různých hudebních žánrů. Pátek se zde hraje převážně disco, soboty akce, od různých odnoží housu, až po hiphop, ale třeba i menší koncerty. Až do 1hod ranní je v nabídce pizza z vedlejší pizzerie Alcapone.

V podniku se točí - Gambrinus 10°.

Kategorie - Taneční kluby

Hodnocení uživatelů

gambrmen Hodnocení 1.33 maschleee Hodnocení 5.00 BPFNK Hodnocení 5.00

maschleee
26. březen 2008 | 13:55

Milý gambrmene, jak jsem četla tvoje hodnocení u různých podniků, tak u většiny si nespokojený. Otevři si vlastní klub/hospodu. Ráda se zajdu podívat, jak to vede tento veliký znalec piva a všeho ostatního. Já osobně si myslim,že twister je hodně v pohodě.Jsou tam 2 fotbálky a zadarmo,akce na vodku s kolou za 25kč.... A dvánáctku ani netočí,ta je pouze ve skle,je to tam blbě napsaný u toho infa..i třeba to že má pizzerka do 1,má do 11 a v pátek a sobota do 2h...A že se tam hraje hlavně disco bych taky neřekla,hlavně hip hop,techno,trance,tak nějak podle toho co je tam za lidi a co jim se líbí....Akce tam jsou různý i soukromý,což je možné si rezervovat klub na oslavu narozenin apod...

gambrmen
26. únor 2008 | 20:26

Tak nebyt tridniho srazu ze ZS, tak bych tenhle podnik, jako jakoukoli jinou diskoteku, asi dobrovolne nenavstivil.

G10° bylo neskutecne hnusny, P12° v dobe me navstevy netocili, tak jsme pili lahvovy Plzne. Barman ale asi po 2hodinach uznal ze to pivo ktery je narazeny uz od minulyho vikendu se skutecne pit neda, narazil novy sud a pivo ani nechtel zaplatit(jako nahradu za ten kentus co tocil predtim). takze to je milé, narozdil od přischlé šavle na wc, zrejme taky pozustatek z minuleho vikendu.

BPFNK
16. únor 2008 | 02:09

Nejvíc klub v Plzni
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info