Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Plzeň
By: ambiente

Plzeň

94.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Budilova 15 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty letní zahrada ubytování Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-377-224-034
WWW:http://www.hotelplzen.cz
email:není uveden


Hotel a restaurace Plzeň se nachází nedaleko Kollárovy třídy. Jedná se spíše o klidnější podnik nejen pro pokojové hosty. V nabídce je široká škála domácí a světové kuchyně. Mají zde také výhodné polední menu, které naleznete na www stránkách podniku.

Z nealkoholických nápojů můžete ochutnat mnoho druhů přírodních džusů a samozřejmostí je široká nabídka kávy Piazza d’Oro. Ochutnat můžete i mnoho moderních koktejlů ze značkového alkoholu. Pro rodinná či podniková setkání je možné zamluvit salónek pro 33 osob.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

barbucha.strasidlo
18. červenec 2011 | 17:39

Jsem pravidelným návštěvníkem podniku v době poledních menu. Za poslední měsíce šla kvalita jídla hodně nahoru! Výborná domácí kuchyně, čerstvé suroviny, vše vždy výborně připravené. Veškerý personál perfektní, ochotný - od recepční, přes obsluhu až po kuchaře, který už se několikrát přišel zeptat, jestli hostům chutná. Snad jen zapracovat na prostředí, které je pro mne hezké, ale takové nicneříkající.

Heal
22. duben 2007 | 12:52

Nevím jak hotel, ale restaurace je příjemná, zahrádka ujde, celkem spokojenost
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info