Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Havránek
By: ambiente

Havránek

444.2955III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.30
Adresa:Hřbitovní 24 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi letní zahrada cykloturistika Tento podnik je doporučen! Popularity: 17
Co to je?
Plzeň - Doubravka, 31200
Telefon:+420-377-423-737
WWW:http://www.uhavranku.cz
email:olddan@seznam.cz


Restaurace Havránek je stylově zařízený podnik s výbornou kuchyní nacházející se v tichém a klidném prostředí zadní Doubravky. Možnost rezervace salónku pro soukromé akce (cca 30 lidí). Stěny podniku jsou obložené dřevem, takže celkově působí domácím hřejivým dojmem.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kategorie - Restaurace

drozka
2. únor 2015 | 15:29

Havránek patří doslova mezi špičky pokud se chcete opravdu pořádně a chutně najíst. Jejich noky se sýrovou omáčkou nemají konkurenci. Jediný problém je kvalita kuchařů. Jeden vaří senzačně u druhého se raději najím doma.... to mi trošku mrzí, že musím sledovat kdo zrovna vaří. Jinak zahrádka super pivo, taneční večery naprostá spokojenost:)

matasik
27. květen 2014 | 15:48

Tady je svět ještě v pořádku :-)

have
25. srpen 2013 | 08:31

+ nejlepší obsluha v Plzni

+ velmi dobrá kuchyně (česká i třeba řecká směs)

+ moc hezká terasa

- překouřeno

Jana Š.
30. červen 2012 | 20:49

Tímto chci pochválit celý personál v této restauraci, jak poctivou a ochotnou obsluhu obou směn, tak výborného kuchaře. Jak máme možnost, rádi se vracíme. Dobře ošetřené pivko-"VÝBORNÉ"-sklo myté v myčce a dobře dochucené jídlo-neošizené porce(když celou porci nesníte, je vám nabídnuto si odnes v obalu zbytek). Vynikající uzená žebra-Majer Třemošná. Ceny přijatelné. Zahrádka super.Čistota-WC nikdy nechyběl toalet. papír, ubrousky, mýdlo. Doporučuji všem labužníkům. Ohodnoceno 5ti hvězdy.Děkuji Jana Šmídová

Tomáš
4. září 2011 | 12:53

Klasická hospoda v dobrém slova smyslu. Včetně salonku a terasy má docela velkou kapacitu, přesto obsluha stíhá bez problémů i v pátek večer (už jsem dlouho neviděl, číšníka tak lítat:).

Žízeň štamgastů i sportovců z volejbalových a dalších kurtů zhasí kromě Plzně a géčka i netradiční nepasterizovaný Gambrinus 12.

Jídelák není v hlavních jídlech příliš nápaditý (klasické plátky a vepřové steaky), ale kvalita na solidní úrovni. Osvěžení hledejte v pochutinách k pivu, například špekáčky na pivě nebo smažený romadůr. A pozor: uzeniny berou od Majera z Třemošné.

Hospoda si nehraje na Alcron a za poctivý přístup si zaslouží 4 hvězdy.

L@D@
20. leden 2011 | 18:10

Pivo dobrý, jídlo taky, obsluha rychlá a ceny taky v pořádku. Podtrženo, sečteno = pohoda. Škoda jen, že to není blíže do centra.

Monika
20. leden 2011 | 17:27

Smuteční hostina pro 35lidí dopadla skvěle!!!!!! Dobré jídlo, perfektní obsluha , doporučujeme!!! Děkují Machovi

rejpalka
16. srpen 2010 | 19:58

Kdo tu ještě nebyl, tak přichází o hodně pití, jídlo super a ta zahrádka..... to je pohoda.

hard
14. červen 2010 | 18:27

Jedna z nejlepších českých kuchyní v Plzni, kam se vždy rád zastavuji když mám cestu přes doubravku. Opravdu poctivá česká kuchyně, prostředí ve dřevě, sice kuřácké, ale to k téhle hospodě zkrátka patří.

Karlomír
20. leden 2010 | 22:13

Výborné jídlo, výborné pivo..

Blizzy
17. leden 2010 | 19:15

Spokojenost. Objednal jsem salónek a oběd pro cca 20 lidí, jídlo fajn, obsluha svižná a ochotná a taky jsme se neprohnuli pod výší účtu. Volil jsem po dvou kladných předchozích zkušenostech (druhá možnost byla Krčma Stará Plzeň ) a můžu říct, že jsem rozhodně nebyl zklamán.

Pivnas
30. září 2009 | 14:34

Příjemný klasicky "český" interiér, dobrá kuchyně, ještě lepší pivo (i točenej Birell). Rychlá a fajn obsluha.

Špit
21. říjen 2008 | 16:40

klasická pohoda!!!

Lukik
23. únor 2008 | 14:34

Klasická čtyřka se svojí vlastní romantikou. Spíš než hospoda na okraji sídliště působí Havránek jako příjemná vesnická hospůdka. V létě navíc s terasou u které jsou houpačky a pískoviště pro děti. Obsluha je rychlá a příjemná. Jídelní lístej je relativně pestrý. Od klasiky jako smažený sýr, hermelín, romadur... si můžete vybrat z nabídky dalších minutek, nebo "zákusků k pivu". Pro vegetariány doporučuji zeleninu v sýrové omáčce. Prostě doporučuju zajít na pivko a něco na zub do havránka.

Jonáš
12. říjen 2007 | 11:27

Pokud se jdete projít s pejskem na Chlum, nebo třeba do polí pod Ústředním hřbitovem - máte to kousek do příjemné hospody U Havránka. Vřelé přivítání tady pak čeká nejen vás, ale i vašeho čtyřnohého přítele. Pro psy tady dokonce mají speciální část zahrádky, připravené misky s vodou a další věci, které vás potěší. Zdejší zahrádka je příjemná také pro žíznivé tatínky "venčící" své ratolesti - i pro ně je tady totiž zahrádka s prolejzačkami, pískovištěm a dalšími radovánkami, během kterých mohou tatínkové zahnat žízeň.

Laco
5. únor 2007 | 01:01

V restauraci u Havránku zcela zapomenete, že jste v Plzni a máte pocit, že jste na příjemném venkově. Obzvláště v létě, kdy je v provozu zahrádka je atmosféra příjemná. Pivo pitelné a za dobrou cenu, jídlo odpovídá typu podniku - česká klasika, která nenadchne ale neurazí. Obsluha vcelku pohotová. Akorát vnitřní prostředí hospody není příliš vhodně pro nekuřáky.

nasa
3. únor 2007 | 12:48

vyborne pivo (pro ridice meli dokonce i tocene nealko pivo - to se tak casto nevidi), a ty dobroty, co tam vari...

na nic necekejte a bezte ochutnat :-))

obsluha prijemna, hbita, pratelska

pavliCZECH
10. říjen 2006 | 02:00

výborné prostředí pro popovídání s přáteli, k tomu skvělé pivo. Co chtít víc?

Koty
6. červen 2006 | 09:20

Snad nejlepší pivo v plzni, vůbec výborný posezení obzvláště v létě na zahrádce, výborně vaří, a dostanete velkou porci za celkem nízkou cenu.

Jeník
16. březen 2006 | 22:15

Dnes se mi opět potvrdilo, že je to opravdu jedna z nejlepších hospod ve městě. Vynikající pivo, příjemné prostředí a rychlá obsluha.
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou

Bydlení v novostavbě? Nejširší nabídka nového bydlení na PrahaNovostavby.cz!


Pivní info