Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Angusfarm Soběsuky
By: angus

Angusfarm Soběsuky

123.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Soběsuky 9 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 6
Co to je?
Nepomuk - Nepomucko, 335
Telefon:+420-724-744-740
WWW:http://www.angusfarm.cz
email:sobesuky@angus-farm.cz


Zveme vás k návštěvě restaurace s rodinnou atmosférou, jejíž historie sahá do roku 1782. Od 1. Července 2004 se píše novodobá historie, kdy jsme začali nabízet zejména steaky a jiné hovězí speciality masného plemene ABERDEEN ANGUS z vlastního ekologického chovu, které je možno spatřit na okolních lukách. Zpracováváme celý hovězí kus - pečením, restováním, vařením a grilováním. Použité další suroviny jsou převážně z lokálních zdrojů, i proto se tato restaurace stala prvním členem hnutí Slow Food Prague.

Restaurace se nachází 3 km od města Nepomuk, směrem na Plánici v malé vísce Soběsuky. Od 1.1. 2012 je zcela nekuřácká! Kapacita restaurace je 55 míst. V létě je k dispozici zastřešená letní terasa pro 20 osob. Pro firemní setkání či uzavřené oslavy je k dispozici zimní zahrada v podkroví, kde se nachází i pension pro 18 osob.

V podniku se točí - Gambrinus nefiltrovaný  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - Steak House.

Kategorie - Restaurace.

Milka
15. leden 2010 | 00:40

Steak byl vskutku vyjímečný, ale trošku mě zklamalo prostředí, zřejmě to bylo tím, že v restauraci bylo obsazeno, tak nás usadili do výčepu, kde hlasitě diskutovali místní opilci. Ovšem jídlo mě naprosto nadchlo, chutí, vyvážeností ingrediencí a perfektní prezentací. Servis malinko pokulhával, 4 hvězdy, ale určitě to zkusím znovu, tentokrát s rezervací.

Vohry
27. srpen 2008 | 22:39

Musím říci, že hodně povedený výlet a steaky mi osobně přijdou lepší než v dceřinném podniku v Plzni.. Atmosféra a hlavně prostředí je lepší nesrovnatelně.

corsic
21. leden 2008 | 23:50

Velice príjemná atmosféra, obsluha v pohodě a lahůdkové steaky. Ráj pro masožrouty .... osobně sem jezdím na tatarák!

corsic
21. leden 2008 | 23:50

Velice príjemná atmosféra, obsluha v pohodě a lahůdkové steaky. Ráj pro masožrouty .... osobně sem jezdím na tatarák!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info