Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivovarský dvůr Zvíkov
By: Chody

Pivovarský dvůr Zvíkov

53.4000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.40
Adresa:Zvíkovské podhradí 92 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) cykloturistika regionální piva Popularity: 4
Co to je?
Zvíkovské podhradí - Písek ao., 39701
Telefon:+420-382-285-660
WWW:http://www.pivovar-zvikov.cz/restaurace.html
email:není uveden


Restaurační minipivovarem s hotelem a dalšími provozy. Blízkost hradu Zvíkov nabízí krásný výlet do jižních Čech za historií, vynikajícím pivem a dobrým jídlem.

Pivovarský dvůr Zvíkov je replikou tradičního jihočeského hospodářského dvora s vlastní pekárnou, řeznictvím a pivovarem.

Ve stylové pivnici s neopakovatelnou příchutí ducha pivovaru můžete ochutnat speciality našeho Mistra kuchaře a na přání Vás provedeme pivovarským provozem, kde můžete ochutnat pivo přímo "od zdroje".

Organizujeme párty večery s hudbou a tancem, ohňostroje, projížďky lodí po Orlické přehradě, lety balónem i projížďky kočárem taženým koňmi. Pro rodinné, společenské a pracovní oslavy jsou připraveny 3 oddělené salónky. Jsme připraveni uspořádat pro Vás veškeré pracovní porady, školení a konference dle Vašeho přání.

V podniku se točí - Zlatá Labuť 11° - Zlatá Labuť 13° - Zvíkovský Rarášek 11°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

debrdy Hodnocení 3.00 Chody Hodnocení 5.00 Mirok Hodnocení 4.00
greatbeer85 Hodnocení 4.00 roman Hodnocení 1.00

roman
31. červenec 2011 | 13:12

Již dlouho jsme se nesetkali s tak demonstrativně projeveným nezájmem personálu o klienta jako v této restauraci. Přestože v restauraci nebylo zdaleka plno, číšnice si nás minimálně 15 minut vůbec nevšímala. PO celou dobu dvě dívky leštily hadříky pivovarský kotel, takže samozřejmě obsluhovat nemohly. Jídlo bylo průměrné až podprůměrné. Když jsme chtěli zaplatit opět jsme nemohli nikoho z obsluhy sehnat, takže jsem nakonec sám musel vyhledat číšnici a patřičný obnos, který jsem si sám sečetl ji dát do ruky.

Zkrátka od A do Z nepříjemný zážitek. Jak jsem si četl na Vašich stránkách nejde o nahodilo indispozici- nejsme jediní , kdo tuto zkušenost učinili.

Tuto restauraci nikomu NEDOPORUČUJI !!!

debrdy
30. říjen 2007 | 12:39

Měl sem cestu kolem, tak sem zajel ochutnat nové pivo. Po usednutí ke stolu mě nepříjemně překvapily vyšroubované ceny. Sem tu poprvý tak to nějak přežiju. Vepřovej steak za 200kč sice avizované hmotnosti odpovídal ale chuť nic moc a opečené brambory byly nadrobno nakrájené a tudíž vysušené. K pivu sme nedostali ani žádné tácky. Abych jenom nekritizoval, tak prostředí je pěkné, zvláště otevřené ohniště a obsluha slušná a rychlá. Pivo výborné, ale asi ne každému pojede Rarášek - pšeničné a s ovocnou příchutí. V zimním období se taky vaří 14ti a 15ti stupňové speciály.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info