Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace a penzion Kamenec
By: pilsbot

Restaurace a penzion Kamenec

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Slezská 93 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Cheque Dejeuner ticket Restaurant gastroPASS platební karty internet/Wi-Fi bezbariérový přístup TV/projekce ubytování letní zahrada cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Háj ve Slezsku - Jilešovice - Opavsko
Telefon:+420-731-533-969
WWW:http://www.penzionkamenec.cz
email:info@penzionkamenec.cz


Restaurace a penzion KAMENEC *** se nachází v příjemném prostředí venkova u řeky Opavy v blízkosti jezera Štěrkovna (cca 1 km), mezi městy Ostrava a Opava. Penzion v loveckém stylu s restaurací, zahrádkou, sportovním vyžitím a dětským hřištěm. Vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i obchodní cesty.

UBYTOVÁNÍ: V našem penzionu nabízíme 3 kategorie pokojů: 2 třílůžkové standardní se společným sociálním zařízením, 3 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a 2 komfortně zařízené apartmány s vířivou vanou. Pokoje jsou zařízeny moderním a kvalitním dřevěným nábytkem, který společně s okolím vytváří příjemnou atmosféru. V teplých letních dnech oceníte klimatizaci v každém pokoji.

RESTAURACE: Klimatizovaná bezbariérová restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu. V restauraci krb, TV, projektor s velkým projekčním plátnem. Kapacita 60 míst. Nabízíme denní menu, spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále v jídelníčku nabízíme pochoutky k pivu, poháry a dezerty. Máme několik druhů piv – Staropramen, Ostravar a Pilsner Urquell. Dále velké množství destilátů, lihovin, vín a nealko nápojů, mezi kterými si určitě vyberete svůj oblíbený čaj nebo kávu. Příjemné chvíle můžete strávit v naší zahradní restauraci, která je otevřena v teplých měsících, kapacita 100 míst.

SALONEK: Pro klidnou rodinnou oslavu, firemní akci či školení nabízíme salonek o kapacitě 20 míst. Možnost způjčení dataprojektoru jak pro salonek, tak i restauraci.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ: Tenisový kurt, fotbalové hřiště, beach-volejbalové hřiště, dětské hřiště s průlezkami, skluzavkami, houpadly a pískovištěm.

V podniku se točí - Ostravar 10° - Ostravar Premium 12°.

Kuchyně - česká a staročeská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info