Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Café Park
By: pilsbot

Café Park

25.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Šumavská Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Klatovy - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Příjemná kavárna s rodinnou atmosférou, domácími dortíky a dětským koutkem. Zcela nekuřácká (kuřáci pouze na terase). Možný vstup s kočárkem, cukrárna je bezbariérová a k dispozici je dětská stolička nebo místo na přebalování.

V podniku se točí - Bernard 11°.

Kategorie - Kavárny

Hodnocení uživatelů

kava Hodnocení 5.00 Eva1968 Hodnocení 5.00

Eva1968
2. srpen 2011 | 18:57

Opravdu jedna z nejlepších cukráren nejen v Klatovech. Krásné, příjemné prostředí, sedět se dá nejen uvnitř, ale i venku. K dispozici jsou i prolézačky a skluzavka pro děti. Dorty a poháry naprosto vynikající, obsluha rychlá a příjemná. Čisté toalety, na dámách je k dispozici přebalovací pult. Opravdu mohu jen doporučit.

kava
7. prosinec 2010 | 13:41

Kdykoliv pojedete do Klatov nebo je budete jen míjet, určitě se v této kavárně zastavte.

Už skoro 4 roky dělá radost nejen mne a mé rodině, ale celému okolí - pro svoji rodinnou atmosféru, domácí dorty a jogurtové poháry s ovocem. Majitelé, kteří v ní pracují, jsou vždy velmi příjemní a dobře naladění. Není nad to, když podnik vedou sami vlastníci a dohlíží na kvalitu. Ideální pro děti a kočárky - všichni se vejdou a v létě je venku v provozu prolézačka, v zimě se navíc uvnitř ohřejete u skvělých krbových kamnech. Nekuřáci si užijí vůni kavárny bez kouře a kuřáci si mohou zakouřit na terásce. Celkovou domácí atmosféru dotváří i dětské kresby na zdech. Takhle se dělá kavárna, kam se lidé rádi vrací. Jen tak dále.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info