Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Vladaře
By: gary

U Vladaře

34.3333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.33
Adresa:Náměstí Jiřího z Poděbrad 101 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor letní zahrada ubytování regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Toužim - Toužimsko, 36401
Telefon:+420-353-395-231
WWW:http://www.penziontouzim.cz/index.php
email:aslepicka@volny.cz


Restaurace se nachází v budově penzionu a je stylově zařízená. Nabízí intimní prostředí s 50-ti místy u stolů, příjemnou obsluhu a levné stravování.

V podniku se točí - Chodovar 11° - Chodovar 10° - Gambrinus 10°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 beerlady Hodnocení 4.00 Skunny Hodnocení 4.00

beerlady
31. srpen 2010 | 01:05

Na cestě Plzeň - Karlovy Vary byla tato restaurace velmi příjemnou a nedalekou zajížďkou. Můj první dojem z interiéru byl trochu rozpačitý - všude prázdno, na můj vkus příliš nastrojené židle a umělá výzdoba. Když nás ale servírka zavedla na zahrádku, byla jsem nadšená. Dřevěná terasa v upraveném dvoře nabízela dojem z úplně jiného podniku než neútulný vnitřek. Obsluha byla velmi příjemná, z menu si vybere každý a přitom na jídelním lístku nic nepřebývá (ovšem s grafickou úpravou se moc nenamáhali). Jediné mínus byl pouze nevychlazený Birell. Před hostincem se dá velmi dobře zaparkovat na náměstí.

gary
11. červen 2009 | 16:27

Po výletu na nedalekém Vladaři a túrách po zdejším kraji nelze tuto restauraci nenavštívit. Stylově upravená, perfektní obsluha, posezení na zahrádce v létě rovněž perfektní, výhled na zámek a náměstí není rovněž k zahození.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info