Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Charlie
By: Beny

Restaurace Charlie

32.3333II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.33
Adresa:I.P.Pavlova 17 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně Popularity: 2
Co to je?
Karlovy Vary - Centrum, 36001
Telefon:+420-353-225-383
WWW:http://www.restaurace-charlie.cz
email:není uveden


Restauraci Charlie najdete v lázeňském centru Karlových Varů. Pochutnáte si zde na tradiční české kuchyni - pečené vepřové koleno s hořčicí a křenem, Staročeský talíř obložený, svíčková na smetaně s brusinkami apod.

Steaky na grilu - kuřecí, vepřové a hovězí připravované na různé způsoby. Zvěřina - Jelení guláš, srnčí steaky. Ryby - Norský losos, pstruh, úhoř. Vegetariánská jídla - smažený sýr, smažené žampiony, špagety, saláty. Kapacita podniku je 65 míst+ 50 míst na letní zahrádce.

Otevírací doba:

Po- Pá : 11.00- 20.00

V podniku se točí - Diesel  - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

švestík Hodnocení 5.00 UnkaL Hodnocení 1.00 krotitel_duchu Hodnocení 1.00

krotitel_duchu
2. leden 2013 | 14:29

Hospoda pro nenáročné turisty s příšernou průvodkyní. Pro zbytek lidí naprostá ztráta času a utracených peněz. Opravdu jsem nečekala, že za 39Kč dostanu rozlejvanou Colu. Co se týče jídla (já smažák + hranolky) bylo bez chuti a nedochucené (hranolky neviděly sůl ani zdaleka). Příloha byla naprostá katastrofa. Uzoučký pruh salátu a na něm měsíček rajčete abyse neřeklo. Všechno by se dalo přežít, kdyby obsluha byla profesionální a naše připomínky buď přešla s klidem, nebo si je vzala k srdci. Bohužel ani pan majitel neumí jít svým zaměstnancům příkladem, tudíž hodnotím návštěvu této hospody negativně, a prosím už nikdy více!

UnkaL
2. leden 2013 | 13:03

Naprosté zklamání. Jídlo bylo katastrofální, ceny neúměrné, porce směšné a personál neprofesionální! Nemluvě o tom, že jídelní lístek neobsahuje gramář jídel. Takže jste pak nemile překvapeni. Mylný údaj,že restaurace je 2. cenová kategorie. Malý gambrinus zde stojí 39,- obyčejná matonka taktéž! Když jsme jako 9 členná skupina chtěli platit, servírka nám mrskla na stůl účtenku, ať si to rozpočítáme. Dlouho jsem nebyla v tak hrozné restauraci. Rozhodně návštěvu nedoporučuji!

švestík
13. únor 2007 | 10:16

rozhodně příjemné posezení přímo v centru města
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info