Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na HABERCE - Pivní bar a Cafe
By: kavecka

Na HABERCE - Pivní bar a Cafe

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Nám. Jiřího z Poděbrad 155 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Hořice - Hořicko
Telefon:+420-777-955-900
WWW:http://www.nahaberce.eu
email:nahaberce@hotelczech.eu


Pivní bar Na HABERCE, nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích v Podkrkonoší nabízí široký výběr pivních moků. Proto, aby jste si mohli chuť piva vychutnat všemi smysly, je naše provozovna NEKUŘÁCKÁ. afe Na HABERCE na nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích v Podkrkonoší - nabídneme Vám různé kávy, množství čajů, ale i kvalitní víno z Vinných sklepů Lechovice.

Mít možnost kvalitního a rychlého připojení na internet kdykoliv a kdekoliv - to je heslo dnešní doby. Proto můžete v našich prostorách kdykoliv zdarma využít některý z našich wifi pointů a pomocí notebooku, PDA či jiných zařízení tak být neustále on-line. Tuto skutečnost jistě oceníte hlavně při pracovním obědě či schůzce s obchodními partnery, stejně jako třeba při večerním posezení s přáteli.

Příjemně prostory Vám rovněž poskytnou dostatek klidu pro vyřízení pracovních mailů, třeba u šálku dobré kávy. Ke stabilní nabídce piv značky Březňák a Krušovice je zde pro pivomilce i čtvrtá pípa, kde se pravidelně střídají piva ze středních, malých a mini pivovarů.

V podniku se točí - Březňák 12° - Březňák 10° - Krušovice Mušketýr .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Pivnice.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info