Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Hotel Výhledy
By: pilsbot

Restaurace Hotel Výhledy

15.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Capartice 14 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) gastroPASS internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada ubytování cykloturistika regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Domažlice - Chodsko, 34401
Telefon:+420-+42-037-979
WWW:http://www.hotelvyhledy.cz
email:info@hotelvyhledy.cz


Restaurace rodinného hotelu Výhledy nabízí výbornou domácí kuchyni i bohatý výběr z krajových specialit i tradičních jídel, italských specialit nebo výtečné a lehké moučníky vlastní výroby. V příjemném prostředí se spousty předmětů z první poloviny 20. století, které vám připomene časy Vašich babiček, se budete cítit jako doma.

V zimních měsících oceníte posezení u krbu, v parném létě dvě terasy. Pro rodiče s dětmi máme připraven dětský pokoj, hernu se spoustou hraček či dětské hřiště.Restaurace je otevřena denně od 11.00 do 22.00 hod a déle.

Pro pořádání firemních akcí jsou k dispozici 2 salónky s kapacitou 40 a 80 osob, ke kterým náleží i 2 terasy. Pro akce většího rozsahu je možné uzavřít restauraci, čímž se zvětší kapacita na cca 200 osob. Pohoštění může být zajištěno formou rautu, výběrem z jídelního lístku nebo objednáním jednotného menu. Pokud si nevyberete z naší rozsáhlé nabídky, rádi vám připravíme pokrmy i dorty dle vašich přání. Maximální počet 75 osob ubytujeme ve dvou- a třílůžkových pokojích.

V podniku se točí - Chodovar 13° - Chodovar 11° - Chodovar Tmavý 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - italská a řecká - mezinárodní - vegetariánská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

pep Hodnocení 5.00

pep
27. prosinec 2008 | 15:37

Pořádali 3 denní firemní cyklistický zájezd za krásami Českého lesa. Ubytování a stravování v hotelu Výhledy bylo zajištěno velmi profesionálně a ke spokojenosti všech zúčastněných. Kvalita a výběr jídel byl hodnocen velmi kladně a chování personálu bylo též velmi příjemné a bezproblémové. Ubytování a pořádání firemních akcí v tomto hotelu mohu určitě všem doporučit.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info